Yürekler Ağıza Geldi!

0 Paylaşımlar
Zor şartlarda sürdürdüğümüz Dernekpazarım Kardeşlik ve Dayanışma Futbol Turnuvası; tüm eksikliklere  rağmen tüm hızıyla devam ediyor.  Bütün uğraşlara rağmen ne siyasiler, ne de idari birimler Ambulans ve sağlık ekibi

ihtiyacımızı giderememesi gün geçtikçe tepkileri ve sıkıntıları beraberinde getiriyor.

 

Dünkü Mardadas Şöhretler maçında kalp spazmı geçiren Emirhan Köksal (19) korkuttu. Olay yerine çağrılan 112 Acil ambulansıyla  Trabzon Ahi evren Kalp damar hastanesine gönderilen Köksal; aynı gece  yapılan tetkikler sonrası  sağlıklı bir şekilde geri dönmüştür.

Ambulans İstemiyoruz
Olaya tepki gösteren vatandaşlar şunları belirtti.
“112 Acil ekipleri olay yerine yaklaşık 20 dakika sonra ulaştı. 112 acil gelene kadar panik havası yaşadık. Kimse tam olarak ne yapacağını bilmiyordu.
Bizler tüm olumsuzluklara rağmen bu turnuvayı tamamlayacağız. Bundan sonrada ambulans istemiyoruz. Fakat gençlerin bu sıkıntılarını görmeyenleri de asla unutmayacağız.
 Kardeşimize geçmiş olsun derken, bizlere sağlık ekibini çok görenleri sizlerin takdirine bırakıyoruz.
0 Paylaşımlar

Yürekler Ağıza Geldi!” için bir yorum

  • 29 Ağustos 2013 tarihinde, saat 12:11
    Permalink

    Ibrahim Akbulut- Bir yanlışın var, Ülkemiz ambulans helikopterlerle donatılmıştır senin haberin yok galiba. Gerçi o ambulans helikopterler sadece basın mensuplarının olduğu bölgelere hizmet verirler ama size de normal bir cankurtaran gönderebilirlerdi. Bir yanlışlık olmuş herhalde. Bazan böyle yanlışlıklar oluyor.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir