Yönetim Değişmeden Olmayacak!

0 Paylaşımlar

Hüseyin Avni Aker Stadı’nda oynanan maçta Fenerbahçe’nin gollerini 11. dakikada Bamba (Kendi kalesine), 26. dakikada Cristian  ve 52. dakikada Gökhan kaydetti.

Başarısız bir sezon geçiren Bordo Mavili ekibimiz Şenol Güneşin istifasıyla Tolunay Kafkas’la sözleşme imzalamıştı. Ama seyirci çok iyi biliyordu ki bu yönetim komple değişmeden bu iş olmaz diye. Fenerbahçe mağlubiyeti taşları yerinden oynatması bekleniyor.

Teknik Direktör Tolunay Kafkas maç sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Maçla ilgili söylenecek çok şeyin olmadığını belirten Kafkas,  “Sorumluluk bana ait. Fenerbahçe’yi haklı galibiyetinden dolayı tebrik ederiz. Oyunun genelinde istediklerimizi sahaya yansıtamadık. Kırılgan ve agresif olmayan bir yapımız var. Önümüzdeki haftalarda bunu düzeltmeye çalışacağız” dedi.

 

Kafkas, “Hakem bir golünüzü vermedi iddiaları var” şeklindeki soruyu yanıtlarken de şöyle devam etti: “Gol oldu, ofsayt oldu, şu oldu bu oldu diye söyleyecek değiliz. Oyun iyi değil. Bunları telafi edecek güce sahip olmalıyız. Oyunda sıkıntı var. Görüntümüz iyi değil. Ama şunu söylüyorum, güçlü bir camiayız ve mutlaka bunun altından kalkacağız. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. Bu ruhu canlandırmak istiyoruz. Ne gerekiyorsa yapmaya hazırız, bunu da yapacağız. Bizden çok oyuncu grubuna da büyük sorumluluklar düşüyor. Onlara bu camianın büyük bir camia olduğunu ve kaybetmekle kazanmanın bir alışkanlık olduğunu öğreteceğiz. Elimizde bir oyuncu kadrosu var ve sezon sonuna kadar onlarla devam edeceğiz. Formda olan oynayacak, olmayan oynamayacak. Kaybettiğiniz zaman teknik direktör sorumludur, kazandığınız zaman oyuncular kazanır”.

Savunma oyuncusu Celustka, maç sonrası şöyle konuştu:

“Bu akşam çok önemli bir maç oynadık ve ne yazık ki kaybettik. Şunu kabul edelim artık, bizi bundan sonra zor ve sıkıntılı günler bekliyor. Umarım bu sıkıntılı günlerin altından kalkarız. Oyunumuzu geliştirerek bu durumu tersine çeviririz”

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir