Yıldırımhan Aday Adayı

0 Paylaşımlar

Trabzon’un sevilen simalarından Vakıflar Bölge Müdürü Çaykaralı hemşehrimiz Mazhar Yıldırımhan 7 Haziran 2015 Genel seçimlerde AK Parti Trabzon milletvekili aday-adayı olacağını açıkladı.
7 Haziran 2015 genel seçimin yaklaşmasıyla birlikte Çaykaralı bürokratlardan siyasete girmek isteyen aday adayları netleşmeye başladı. Trabzon Belediyesinde uzun yıllar Başkan Yardımcılığı görevini yaptıktan sonra Trabzon Vakıflar Bölge Müdürü olarak atanan ve halen aynı görevi sürdüren Çaykaralı hemşerimiz Mazhar Yıldırımhan Haziran 2015 Genel seçimlerde AK Parti Trabzon milletvekili aday-adayı olacağını açıkladı.

Trabzon O’nu Seviyor
Yıldırımhan yaptığı açıklamada, “Bu güne kadar halkımıza hizmet noktasında hamdolsun hiç bir fedakârlıktan kaçınmadım. 25 yıla yakındır Trabzon’a ve halkımıza en güzel hizmetleri sunmak ve herkesle kucaklaşmak, insan odaklı bir düşünce ile hareket etmek genel şiarımız haline gelmiştir. Şimdi yeni bir şevk ve arzu ile milletimize hizmet yolunda bir karar aldım. Hemşerilerimden alacağım güçle aday adayı oldum. Trabzon’un ve özellikle hemşerilerimin desteklerini bekliyorum,” dedi.

Öte yandan vatandaşlar genel olarak bu adaylığa sıcak bakıyor ve “Mazhar Yıldırımhan dava adamı, Trabzon’ sevdalı “diyor.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir