Yenice Mahallesine Teşekkür Ziyareti

0 Paylaşımlar
16 Nisan 2017 Pazar günü yapılan referandumda Dernekpazarı Yenice Mahallesi oy kullanan 102 seçmenin 102 evet vererek mahalle ful çıktı. Ak Parti İl Başkanı Haydar REVİ, İlçe Başkanı Zeki Avni USTA ,Belediye Başkanı Dr. Mehmet AŞIK, Beediye Başkan Yardımcısı Ai Osman Ekşi, İl yönetim kurulu üyeleri Uğur Aydın ve Ömer Fahri ÇOŞKUN, İlçe yöneticileri Yenice Mahallesine teşekkür ziyaretinde bulundular. Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni USTA yaptığı teşekkür konuşmasında” İlçe olarak Dernekpazarı her zaman farklı olmuştur. Her zaman Ülkesinin İlçesinin yararından yana tercihini yapmıştır.Dernekpazarı siyasi olarak farklı ve güçlü bir ilçedir. Dernekpazarı tercihini %85 Evet den yana kullanmıştır. Teşkilat olarak üst sıralarda olma onurunu bizlere yaşattınız. Yenice Mahallemiz Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Berat ALBAYRAK’ın Mahallesidir. Yenice Mahallemiz tüm vatandaşlarımız siyasi görüşlerini bir tarafa bırakıp tercihlerini % 100 evet den yana kullanmıştır. Bu Bakanımıza sahip çıkmaktır ve elinin güçlü olmasıdır. Mahalle sakinlerimiz Bakanlarını desteklemişlerdir. Bir insan önce ailesinin yöresinin desteğini bekler. Yenice Mahallemiz kendine yakışanını yaptı. Bakanımıza Cumhurbaşkanımıza Ülkemize canı gönülden en büyük desteği vermiştir. Mahallemizin ful çıkması için herkesin bir gayreti emeği olmuştur. Belediye Başkanımızdan Fahri abimize, Yönetim Kurulu üyemiz Nurettin ÇOŞKUN ve   teşkilatımız, vede en önemlisi sizlerin hemşehrilerimizin gayreti olmuştur. Hepinize teşkilatım adına teşekkür ediyorum.”dedi. 

Daha sonra Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık teşekkür konuşması yaptıktan sonra Ak Parti İl Başkanı Haydar REVİ mahalle halkına teşekkür konuşması yaptı. Karşılıklı sohbet şeklinde geçen programda Editörümüzün Hızlı tren projesiyle alakalı somut bir gelişme var mı sorusuna Başkan REVİ;” Bu proje 2023 hedefleri arasındadır. Başbakanımız sayın Binali beyin özel takibindedir. Devlet Demir Yolları sitesine bakarsanız artık Erzincan Trabzon demir yolunu görebilirsiniz. Devletimiz artık büyük yatırımlar yapmaktadır. İnşallah bu yol da yapılacaktır. Ayrıyeten Trabzonumuza raylı sistem elzem olmuştur. İnşallah bu projelerimiz en kısa zamanda hayat bulacaktır.”dedi.

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir