Dernekpazarı’na Yeni Emniyet Amiri

0 Paylaşımlar

EMNİYET  AMİRLLİĞİNE  ATANAN ZAFER  DAVARCI  GÖREVE BAŞLADI.

Fahri Düzenli

22.10.2014 tarihinde ilçemizdeki görevine başlayan Emniyet Amiri   Servet Kuga nın  Adana ya kendi iteğiyle  yapılan tayininden boşalan emniyet amirliğimize Tunceli de görev yapan Komiser yardımcısı Zafer Davarcı atanndı. 31.07.2015 de ilçemizdeki görevine başlayan

ZAFER DAVARCI KİMDİR ?

05.08.1974 tarihinde İzmir’in Menderes ilçesi Oğlananası Köyünde doğdum. İlk ve Ortaokulu Köyümde, Lise tahsilimi ise İzmir’de tamamladım. Askerlik vazifemi 1994-1995 yılları arasında Manisa Kırkağaç’da yaptım. 1997 yılında İzmir Rüştü Ünsal Polis Okulundan mezun olarak İstanbul’da göreve başladım. 2010 yılında Amirliğe Geçiş Sınavını kazanarak tamamladığım 9 aylık kurs neticesinde Komiser Yardımcısı olarak Tunceli İline atandım. Tunceli İlinde 4 yıl görev yaptıktan sonra 2015 atama döneminde Trabzon Dernekpazarı İlçesine tayinim çıktı. Açık öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi mezunuyum. Evli ve iki çocuk babasıyım.

Bugüne kadar Karadeniz Bölgesine hiç gelmemiştim. Hem insani hem de bu doğal güzellikleri tanımamış olmamın büyük bir kayıp olduğunu gördüm. Görev icabı da olsa geldiğim bu güzel ilçenin, bu kayıpların telafi için en uygun yer olduğunu düşünüyorum. Dernekpazarı’nın önde gelen özelliklerinden olan mevcut Huzur ve Güven ortamının korunarak çıtanın daha yükseklere çıkartılması önceliğim olacaktır.

Öte yandan, Yeni Emniyet Amiri’ni Ziyaret eden Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık ile Beraberindeki Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta; başarı dileklerini ilettiler.

 

İlçemiz ve bölgemizle ilgili ilk intibalarını bizimle paylaşan  yeni emniyet amirimize başarılar dileriz..

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir