Yeni Emniyet Amiri Göreve Başladı

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı emniyet Amirliğinde devir teslim.

Yeni tayin dönemi nedeniyle Tunceli’ye tayin olan Komiser Erdal Çelebi ‘den boşalan koltuk Of İlçesinde görevli Aziz Koç’a teslim.

Aziz Koç Gazetemize yaptığı değerlendirmede ” Yaklaşık beş yıldır bu bölgede görev yapan biri olarak yörenin insanını iyi tanıyorum. 5 yıldır  Of ilçesinde görev yapmaktaydım. Dernekpazarı ilçesi bize uzak bir yer değil. Dernekpazarı insanı sıcak kanlı misafirperver. Burada güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. Dernekpazarı Trabzon’un en sorunsuz sakin ilçelerinden birisi. Burada olmaktan mutluyum”dedi.

Aziz Koç Kimdir?

07/05/1973 yılında Samsun ili Vezirköprü İlçesi Çakırtaş Köyünde dünyaya geldi. İlkokulu Köyümde Orta ve Lise tahsilini ise Vezirköprü de tamamladı. Askerlik vazifesi 1994-1996 yılları arasında İzmir Bornova ve Edirne Uzunköprü de yaptı.1999 yılında Aksaray Polis Okulundan mezun olarak sırası ile Tokat Zile, Yalova ve Tokat Erbaa da görev yaptı. 2008 yılında Emniyet Genel Müdürlüğünün açmış olduğu Komiserlik sınavını kazanarak 9 aylık verilen kurs neticesinde 2009 yılı itibari ile yeni görev yeri olan Trabzon Of İlçe Emniyet Müdürlüğü Of Polis Merkezi Amir Vekili olarak yaklaşık 5 yıl görev yaptı.. Açık öğretim Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans mezunu, evli ve iki çocuk babası.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir