Yatırımın Önü Açıldı

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı ilçe merkezinde 60 dairelik konut yapmak isteyen Abdullah Ekşi belediyenin inşaat harcını yüksek tutmasına isyan etmişti.Bunun üzerine Dernekpazarı Belediyesi Ak Partili üyeler yaptıkları toplantının ardından sorun çözüme kavuştu. Belediye Meclis toplantısında oy çokluğuyla alınan olumlu kararla birlikte yatırımın önü açılarak bir yalnıştan dönüldü.
Gazetemize bir değerlendirme yapan Abdullah Ekşi” Belediyemiz yaptığı toplantının ardından önemli bir yanlıştan dönmüş oldu. Bu konuda yardımcı olan Belediye meclisimize ve sesimizi duyuran gazetenize teşekkür ederim. Eksiklerimizi tamamlayarak İnşallah en kısa zamanda inşaatımıza başlayacağız”dedi.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Yatırımın Önü Açıldı” için 2 yorum

 • 7 Nisan 2013 tarihinde, saat 15:30
  Permalink

  Birkaç trilyonluk konut yatırımında,Dernekpazarı belediyesinin kasasına girip hizmet olarak geri dönecek, yasanın öngördüğü cüzi bir paranın kısmen ödenmesini engellemenin YANLIŞTAN DÖNÜLDÜ olarak ifadesinin nekadar YANLIŞ olduğunu ifade etmek zorunda hissettim kendimi…

  Yanıtla
 • 7 Nisan 2013 tarihinde, saat 18:19
  Permalink

  Standart ücreti 700 TL olan inşaat harcını 4-5 kat artırmak fırsatçılık değilde nedir sayın Cansız.yatırım yapacak olan kişiyi yatırımdan vaz geçirmenin kime faydası olacak acaba?Bu Yatırım dolayısıyla Dernekpazarı’na 60 aile daha gelecek demektir. Nüfus demektir,esnafı kalkındırmak demektir. Fahiş kiraların normal seviyelere düşmesi demektir.Her geçen gün kan kaybeden ilçemize ivme kazandırmak demektir vesselam

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir