Yağmur sel gibi sular Yok gibi!

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı nda eski başkandan su isyanı
Dernekpazarı ilçesinde vatandaşlar susuzluktan şikayetçi. Neredeyse etrafın sele gittiği bir zamanda ilçede vatandaş susuzluktan isyan etti, Muhtarlar harekete geçti. 4 merkez mahalle muhtarı Tiski ye şikayet dilekçesi verdi . Vatandaşların serzenişleri üzerine eski Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni Usta da duruma tepki göstererek; “.Yaz aylarındaki yoğunluktan dolayı ilçe mevcut su şebekesi ihtiyaca cevap verememektedir.İlçemizde su sıkıntısı yok, depolama ve alt yapı sıkıntısı var. Hergün su tankerleri yangına su taşır gibi depolara su taşımalarına rağmen sularda kesinti yaşanmaktadır. Taşıma suyuyla değirmen dönmez. 1987 de yapılan su şebekesi alt yapısının yenilenmeye ihtiyacı vardır. Ayrıca su depolama alanları inşa edilmesi gerekmektedir. Tiski yetkililerini göreve çağırıyorum. “diyerek tepki gösterdi .

Belediyemiz topu taca atmasın TİSKİ yi vatandaş değil Belediye yetkilileri harekete geçirmekle görevli..

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Yağmur sel gibi sular Yok gibi!” için bir yorum

  • 27 Haziran 2018 tarihinde, saat 16:40
    Permalink

    Meşhurdur “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu” Başkan Zeki 1987 de yapılan şebeke alt yapısının değişmesi gerektiğini söylüyor.2002 den itibaren yönetimlerde aktif durumda iken göremedi de şimdi mi görüyor ? Ne hikmetse bu ara eski yöneticilerde büyük bir gelişme görüyoruz. Bir yandan site sahibi ilçedeki yanlış ve eksikleri, bir yandan da eski başkan . Atat sözü ile başladım Ata sözü ile bitireyim. “Öküz öldü ortaklık bozuldu”

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir