Varlıbaş ta Dernekpazarı Rüzgarı-TS CLUP Açıldı

0 Paylaşımlar

Trabzon Atapark’taki Varlıbaş AVM’de bugün yeni bir TS CLUP daha açılldı. Mehmet – Cevat Çıkrık kardeşlerin sahibi Olduğu TS CLUP açılışına Trabzonsporlu futbolcular Yusuf ve Maluda ‘nın yanısıra Dernekpazarı Belediye Başkanı Cemal Cansız, Ak parti İlçe Başkanı Zeki A. Usta, Ak Parti Aday adayı Yaşar FALCI, Yazar Sadık Albayrak ve çok sayıda Dernekpazarı’lı katıldı.

İlçemiz Esnaflarından Mehmte ve Cevat Çıkrık kardeşlerin işyeri açılışında Trabzonspor yönetiminden Asbaşkan Ali Kemal Başaran , Ali Uzunay, Yakup Aslan, Engin Kara, Köksal Güney ,Trabzon Belediye başkan vekili Ergin Aydın Trabzon Emniyet Müdürü Ertan Yavaş, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Suat Hacısalihoğlu, TFF Yöneticisi Mustafa Beyazlı , İl Milli Eğitim Müdürü ve çok sayıda taraftarın yanısıra medyada yoğun  ilgi gösterdi.

Site yönetimi olarak hayırlı bol kazançlar dileriz…

Hay

TS CLUB acılışını Asbaşkan Ali Kemal Başaran Trabzon Belediye başkan vekili Ergin Aydın TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu TFF Yönetim kuruluüyesi MustafaBeyazlı futbolcular Yusuf ve Maluda birlikte yaptı.

Acılış öncesi Maluda’nın kurdeleyi değilde Yusuf’un giydiği ceketin düğmesini elindeki makasla kesmeye çalışması gülüşmelere neden oldu.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir