Turnuvanın Şampiyonu Çayırbaşı Oldu

0 Paylaşımlar

İstanbul da yaşayan Dernekpazarı’lılar birlik, beraberlik ve sosyal dayanışma amaçlı çalışmalarından biri olan ve 0 1 Şubatta başlayıp -15 Martta sona eren futbol turnuvasının kupa töreni yapıldı. DKV(Dernekpazarı Köyleri Vakfı) nın yöneticilerinden Dr. Mustafa Güveli nin lokomotif görevi yaptığı sosyal etkinliklerde Ahmet Aktürk ve Yılmaz Ayyıldız’ın gayretli çalışmaları sonucu çok güzel kaynaşmaların ve dostluğun gerçekleştirildiği turnuvanın son maçında karşılaşan Çayırbaşı ve Tüfekçi Mahallelerinin kıyasıya mücadelesinde Çayırbaşı ipi göğüsleyerek turnuvanın şampıyonu oldu. Tüfekçi Mahallesi ikinci, Kalanas ve Gülen arasında onanan üçüncülük dörtüncülük mücadelesini de Kalanas kazanarak üçüncü oldu. Turnuvanın en centilmen takımı Güney Mahallesi takımı oldu.
Aynı dostluk ve kaynaşma şeklinde yapılan kupa dağıtım töreninde konuşmacılar bu güzel oluşumda emeği geçenlere teşekkür ederek,devamını dilediler.

TURNUVA  TÖRENİ (6),

HABER FAHRİ DÜZENLİ

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir