TURNUVADA SONA YAKLAŞILDI

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı İlçesin nin İstanbul’da  yaşayanları zaman zaman çeşitli etkinliklerle  bir araya gelmektedirler. Bu birlikteliklerden  birbirini tanıma, kaynaşma, ve geçmişi geleceğe taşıyıp var olma amaçlanıyor. Dernekpazarı Köyleri Kültür ve Yardımlaşma Vakfının düzenlediği etkinliklerden biri de Mahalleler arası Futbol  Turnuvasının sonuna  yaklaşıldı, Tamamen dostça, centilmence  birlik, beraberlik   içinde devam  eden  mücadelenin son adımına  gelindi. Tüm takımlar  çok güzel  tablolar  oluşturdu. Ancak  ipi göğüsleyen tek takım  olacağı için o takımı  ortaya çıkaracak  son maça  az kaldı.

  08.03.2015 Pazar günü  Yarı finale yükselen  Çayırbaşı –Gülen,  Kalanas-Tüfekçi takımlarının  nefesleri kesen manaçları sonunda  Çayırbaşı :   Gülen ‘i   4-2  yendi.  Kalanas-Tüfekçi : 2-2 berabere kalarak penaltı atışları sonunda Tüfekçi ;4 -1 Kalanası yenerek  ipi göğüsledi.

    15.03.2015  Pazar günü saat  16.00 da Gülen- Kalanas,üçüncü dörtüncülük için, saat 17.00 de  Tüfekçi – Çayırbaşı  şampiyonluk maçı için karşılaşacaklar. Tüm takımları kutlar,  finale kalanlara başarılar dileriz..

Fotoğraflar için tıklayın

dernekpazari-istanbul-futbol

Fahri Düzenli

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir