Trabzon’da Kaymakamlar Değişti

0 Paylaşımlar

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı, Resmi Gazete’de yayımlandı. Buna göre, aralarında vali yardımcısı ve kaymakamların da bulunduğu 471 mülki idare amirinin görev yeri değiştirildi.

   Atamalar, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2. ve 3. maddeleri gereğince yapıldı.kararnameye göre Trabzon’da da çok sayıda kaymakam farklı illere atandı. Trabzon Vali Yardımcılığına Bursa Vali Yardımcısı Engin Güngör, Giresun Vali Yardımcılığına Trabzon Vali Yardımcısı Kürşat Güleryüz Trabzon Vali Yardımcılığına Bergama Kaymakamı Orman Nuri Canatan Hatay Vali Yardımcılığına Maçka Kaymakamı Osman Aktürk, Erzincan Vali Yardımcılığına Çaykara Kaymakamı İhsan Ayrancı Ortahisar Kaymakamlığına Bağlar Kaymakamı Tolga Doğan Maçka Kaymakamlığına Keşan Kaymakamı Rasim Belge Araklı Kaymakamlığına Varto Kaymakamı Mehmet Nuri Çetin Arsin Kaymakamlığına Yalıbüyük Kaymakamı Yakup Güven Tonya Kaymakamlığına Dumlupınar Kaymakamı Osman Sayılır

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir