Trabzon da Camiye Resim Asmak!

0 Paylaşımlar

Olmaz Hemşehrim Olmazzz!

Harama giden yollar iyi niyet taşları ile örülmüştür. Şeytan hiç bir hareketinde insanı bir anda günaha sevk etmez. Her zaman iyi niyet adı altında günahı süsler ambalajlar ve yavaştan alıştıra alıştıra takdim eder. Nitekim ilk putperestlik te bu şekilde meydana gelmiştir. Önceki dönemlerde yaşayan insanlar, onlara dinlerini öğretmiş din adamları âlimler peygamberler vs resimlerini mağaralara çizerek unutmamak adına sözüm ona güzel bir eylem gerçekleştirmişler di. Daha sonraki nesil resimlerin yavaş yavaş yok olduğunu görerek onların heykellerini dikmişlerdi.. Bir sonraki nesil de onlar iyi insanlardı diyerek onlara tapınma ya başlamışlardı.. Görüldüğü üzere hep iyi niyetle başlanmış fakat işin sonu putperestliğe kadar dayanmıştır.
Yazsan olmaz,yazmasan hiç olmaz bir durumdayız..
Şimdilerde CHP li eski bir yönetici tutmuş kuyuya bir taş atmış, işin yoksa uğraş onu cikarmaya, Başka zamanlarda camiye uğramaz adamlar camilerle neden ugrasirlar onu da anlamak mümkün değil.
Nedir Allah aşkına bütün alanlar bitti de camiler mi kalmış resim asacak! Camiler ibadet yerleridir , peygamberler dahil hiç bir canlı sureti camilere asılamaz. İşin tuhaf tarafı da bir zamanlar Rize’de camiye yakın alanda Erdoğan resmi asılınca vaveyla koparanlar, bugün bu duruma alkış tutanlar.
İşin ciddiyetini anlamayanlar ; Mekke’nin putlardan neden temizlendiğini anlayamamış kafa yapılarıdır.
Maalesef bizim Ak Partililer de aman birileri incinmesin diye bu duruma destek olma yarışındalar..
Olmaz Hemşehrim olmaz, camiye hiç bir şekilde canlı sureti asılamaz. ..NOKTA
Yaşar Falcı 03/09/2019

0 Paylaşımlar

Yaşar FALCI

1980 yılında Trabzon´un Dernekpazarı İlçesinde dünyaya gelmiştir. Evli ve iki çocuk babası olan FALCI, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü mezunudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir