Taksiler Dört bir Yanda Ama!

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı 2013 yılı itibariyle sarı taksi plakalı uygulamaya geçti.Yaklaşık on beş otomobil sarılara boyanmış durumda. Fakat ortada bir eksiklik var. Taksicilerin henüz bir  durağı ve düzeni yok.  Değişen sadece plaka ve renkler. Taksi sürücüleri belediyeden durak yeri bekliyorlar.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Taksiler Dört bir Yanda Ama!” için 3 yorum

 • 18 Ocak 2013 tarihinde, saat 18:22
  Permalink

  sıkıntıya ve aceleye gerek yoktur 2013kazma vurma yılı ilan edilmiş olup
  kazma vurulacak yerler tespit ediliyor hangi icraat ciddi anlamda ele alınıp giderildi nezaman sorunlara müdahele talebinde bulunulsa adeta slogan halini alan belediyede parayok lafları telafuz edilmiştir.Madem belediyede para yok iş gösteremiyor ozaman biz belediyeninin boyuna posuna kara gözüne hevesli değiliz,yoksa vaad etme ile servet eksilmez saltanatı sürdürmeye devammı?plakalar satılıp taxiciler göçebeler gibi ortalıkta hizmet vermeye terkedilmiştir.Sanmasınlar bu vatandaşın görmeye gözü anlamaya aklı yoktur;ömrün her aşamasında insana sormazlarmı sen orada ne gerkçe ile orayı meşgul ettin icraatın nedir ve daha nice sorular.sizi şahit ispat istemeyen vicdanınızla baş başa brakıyorum belki vatandaşın haklı olduğunu size kendi vicdanınız söyler.SEVGİ VE SAYGILARIMLA KALIN SAĞLICAKLA.

  Yanıtla
 • 8 Şubat 2013 tarihinde, saat 22:13
  Permalink

  Doğru söylüyorsun memnun kalmak için kişiye hizmet gerek.Yoksa icraat yok memnuniyet yok !

  Yanıtla
 • 18 Şubat 2013 tarihinde, saat 08:29
  Permalink

  Gecen günlerde sn bld.başkanımızla bir tlf.görüşmemizde parasal yönde sıkıntı olduğunu ifade etti.doğru olabilir belki bu taksici arkadaşlarımızdan alanan paralar ile bu arkadaşlara neden bir durak tahsis edilmiyor.sn. başkanım gazetelerdeki röportajlarınızda 2013 yılının kazma yılı olcağını ifade ettiniz lütfen bu arkadaşlarımızın isdeklerine kulak vermenizi ve onlarada bir kazma yeri yapacağınızı tahmin ediyorum unutmamalı ki taksiciler ayklı gazetedirler gittikleri yerlerde reklam yapmasını bilirler

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir