Tabzon ikincisi ilçemizden

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı  Hasan Cansız Kom Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 10-A sınıfı öğrencisi Semra Yıldırım Trabzon ikincisi olarak ilçemize bir gurur yaşattı.

Trabzon ili genelinde Açı Koleji tarafından gerçekleştirilen “Benim Trabzonum Resim ve Fotoğraf “ yarışmasında Dernekpazarı İlçesi Hasan Cansız Kom Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi 10-A sınıfı öğrencisi Semra Yıldırım il ikincisi olarak ilçemize bir gurur yaşattı.
Lisemizde ilk kez bu yıl etkinlik göstermeye başlayan Fotoğrafçılık Kulübü, kulübün danışman öğretmeni Semra Keyfli Yazıcı’nın başarılı çalışmalarına kattığı Trabzon il ikinciliği derecesi ile okulumuz ve ilçemiz için önemli bir çalışma yaptığını da göstermiş oldu.

Kazanılan il ikinciliği derecesi , fotoğrafçılık adına kulüp çalışmalarını kısıtlı imkanlara rağmen sürdüren Semra Keyfli Yazıcı ile deklanşöre Dernekpazarında kadınların iş hayatını görüntülemek için basan 10-A sınıfı öğrencisi Semra Yıldırım’ın sınırlı sürede gerçekleştirilmiş bir başarısıdır aslında.

İlçemizin tek lisesi olarak mevcudiyetini sürdüren okulumuzun, İlçemizin adını Trabzon da Dernekpazarı’na ait bir fotoğraf ile duyurmuş olması takdire şayan. Benim Trabzon’um yarışmasına danışman öğretmen ve öğrencinin Dernekpazarına yönelen dikkatlerinin bu başarıda yeri olmakla birlikte, Trabzon’un temsilinde İlçemiz hayatından bir kesitin ödülle taçlandırılması hepimizi mutlu etti.

Yarışmaya katılan  öğrencimizin teşekkür belgesi ve madalya ile onurlandırıldığı yarışmada il ikinciliği derecesini kazanan öğrencimizin ve İngilizce öğretmeni Semra Keyfli yazıcı’nın başarılarının devamını diliyoruz.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir