T.S Şampiyon Olsaydı %70 Oy alırdık

0 Paylaşımlar

Trabzon Akp Millet Vekili Prof.Dr. Aydın Bıyıklıoğlu Dernekpazarı’nı ziyaret etti.Ziyaret esnasında vatandaşlarla bir dizi sohbet eden Bıyıklıoğlu’na ağır soru ve
eleştiriler geldi. Vatandaşlardan birisi “Allahınızı seviyorsanız Trabzonsporumuzu bu yönetimden kurtarın diye serzenişte bulunurken, bir diğeri şike sürecinde Trabzonspor’a neden sahip çıkmadınız diye sordu”.Sorulara soğukkanlılıkla cevap veren Bıyıklıoğlu” Trabzonspor siyaset üstü bir kurumdur. Futbola siyaset bulaşmamalıdır. Malesef bir takım haksızlıklar oluyor. Ama takımımızda 10 puan öndeyken bu farkı koruması gerekirdi. Trabzonspor’un şampiyon olması demek o seçimde Ak Parti Trabzonda %70 Oy alması demekti. Ama malesef muhalefet bunları iyi kullanarak siyasete alet ediyor. Sanki biz bu takımın şampiyon olmamasını istemiyoruz gibi hava estiriliyor. Her platformda Trabzonsporu savunduğuma inanıyorum”dedsi. Diğer bir vatandaşın ” Yıllarca Yurt dışında çalıştık para kazandık, geldik memleket orman arazisi satın aldık ama Orman arazilerimiz elimizden neden alındı” sorusuna- Bu konuyla ilgili sıkıntılar var doğrudur, Ama yapılması gereken anayasanın değişmesidir. Bu konuda şikayetler alıyoruz. Bunları değerlendiriyoruz ama, Bu uygulamalarda Trabzon’daki İstanbul’a, Ankara daki Samsuna uymuyor. dedi.

Fotoğraf

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir