Soylu Gazetecilerle Buluştu

0 Paylaşımlar

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Of Dumlusu Tesislerinde Solaklı Vadisi basın mensupları ile bir araya geldi.

25. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesi çalışmalarına devam eden Ak Parti Trabzon Milletvekili Adayı Süleyman Soylu, Of İlçesinde yaptığı ziyaretler sonrası akşam saatlerinde Çaykara yolu üzerinde bulunan Of Dumlusu tesislerinde  Of’ta gazetecilik yapan basın mensupları ile bir araya geldi.

Programa Dernekpazarı’ndan  Gazetemiz Editörü, A.A.ve  Günebakış Gazetesi Bölge Temsilcisi Yaşar Falcı katıldı.

 

Samimi havada geçen programa gazeteciler  çeşitli sorular yöneltti.
Soylu, bir gazetecinin sorusu üzerine, Of’ta yayın yapan gazetelere karşı verdikleri desteğin yetersiz olduğunu itiraf edip, bu eksikliği gidereceklerini söyledi.
Editörümüz Yaşar Falcı “Şimdilerde gece gündüz çalışmalarınız takdirle karşılanıyor ve hep konuşuluyor, ama bazı vatandaşların bu çalışmalarınızın seçimden sonra aynı şekilde Trabzon için devam edip etmeyeceği  serzenişini sordu”
Soylu; Ben Trabzon Milletvekili adayıyım ve elbette Trabzon için çalışacağım. Benim geçmişim belli. Hangi görevlerde bulunduysam hepsini en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Şimdi de Trabzon için daha fazla efor sarf edeceğim”dedi.

Soylu Of'ta Gazeteciler ile Bir araya geldi

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir