Şenaslan ve Akın Ailelerinin Mutlu Günü

0 Paylaşımlar

BEKARLAR GURUBUNDAN BİR YILDIZ DAHA KAYDI
ALİ OSMAN AKIN EVLİLER GURUBUNA KAYDOLDU

Dernekpazarı İlçemiz Kondu Mahallesi’nden Sabire ve Mehmet Akın ın oğlu Aliosman Akın la Ormancık Mahallemizden Fatma-Atilla Şenaslan’ın sevgili kızı Hanife Şenaslan 25 Ağustos 2018 Cumartesi günü Yoğun bir kalabalık dost ve sevenleri ile birlikte Belediye Solaklı Aile Çay Bahçesinde yaptıkları düğün le ömür boyu beraber olacakları bir yola çıktılar. Düğünde iç içe oluşturulan horon halkaları görülmeye değerdi. Horon oynanırken bir yandan da düğün pilavı yendi, Takı töreni, düğün pastasının kesilmesi ve havai fişeklerle sürdürülen dillere destan düğün geç saatlere kadar devam etti.

Akın sosyal medya hesahından “Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan, gelmek isteyip gelemeyen bütün dostlarımıza teşekkür ediyoruz.
Ayrıca düğünümüzün güzel geçmesi için iki gün boyunca elinden gelen herşeyi yapan Kerem Bilal Orhan Ersin Akyol Vedat Aşık Sedat Aşık Mikdat Albayrak CihaTs Yılmaz Erman Aşık Yıldıray Günaydın Akın Yunus Recep Cansiz Yusuf Gültekin Eren Baş Ahmet ER Onur Büyük Mahmut Cansız Yalçın Yavuz Malik Saygılı Süleyman Atalay Yavuz Muhammet Ramazan Ekşi Mehmet Yüce Dursun Ali Akçay ayrıca teşekkür ediyorum. Hepiniz iyi ki varsınız. ” diyerek teşekkür mesajı yayınladı.

Damatla gelinin çıktıkları bu yolda her ikisine de huzurlu bir hayat dileriz.

0 Paylaşımlar

Fahri Düzenli

1945 yılında Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Güney Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu ilçede okuyup 1957 yılında mezun oldu. Öğrenimine dört yıl ara vererek ticaretle uğraştı. Fotoğrafçılık ve halk oyunları en fazla değer verdiği hobileridir. Gezmeyi, kitap okumayı, daha çok tarihsel araştırmaları, şiir okumayı ve yazmayı sevmektedir. Dört çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir