SEDAT KESKİN “SEVDA RÜZGARI” ESTİRMEYE GELİYOR

0 Paylaşımlar

Karadeniz’in ve ilçemizin sevilen sanatçısı Sedat Keskin 4 yıl aradan sonra 2. Albümü “Sevda Rüzgarı” ile dinleyicilerinin karşısına çıkıyor. Albüm 10 Nisan 2017 itibariyle müzik raflarındaki yerini aldı.

Sedat Keskin bu albümünden sonra uzun bir süre albüm çıkarmayacağını ifade etti. Sanatçının yaptığı açıklamada: “ Yaklaşık bir yıldır üzerinde yoğunlaştığımız Sevda Rüzgarı albümünü 17 Nisan 2017 itibariyle dinleyicilerimizin beğenisine Sunduk Toplam 8 şarkının yer aldığı albümümüzde İMERA Grubunun Solisti Hüseyin Ulusan ile düetimiz de bulunuyor. Bu nedenle daha yoğun bir çalışma sergiledik. Albüm için İmera Sanat stüdyolarında çalıştım. Yapmış olduğumuz albümde birbirinden değerli kemençe sanatçılarıyla çalışma imkanım oldu. Bu isimler: Tahsin Terzi, Ekin Uzunlar ve Hüseyin Ulusan’dır.”

Albümün aranjörlüğünü ise Yıldıray Yanlı ve Hüseyin Ulusan üstlendi. Ayrıca ​ “Aramazsan Arama” adlı eser, sanatçımızın çıkış parçası olacak. Sedat Keskin bu çıkış şarkısına Mehmet Bayka yönetmenliğinde bir klip çekti.

Takdiri dinleyicilere bırakan Keskin, tüm hemşehrilerine saygı ve selamlarını ilettiğini belirterek destek istedi.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir