İçişleri Bakanı Öztürk’ün Acı Günü

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı ilçesi Günebakan Mahallesinden İbrahim Yıldırım eşi , İçişleri Bakan  Sebahattin Öztürk’ün halası  diyaliz hastasıLütfiye Yıldırım (86) Vefat Etti. Cenazesi bugün öğle namazından sonra aynı mahallede kılınarak  kılınarak aile mezarlığında defnedildi.

Günebakan Mahallesi’nde kılınan cenaze namazına İçişleri Bakanı Sebahattin Öztürk’ün yanı sıra Trabzon Valisi Abdil Celil Öz, Giresun Valisi Hasan Karahan, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Turgay Aras ile çevre ilçelerin kaymakamları ve çok sayıda vatandaşın katıldığı  Cenaze namazını İl Müftüsü Keramettin Demir   kıldırdı.

İçişleri Bakanını   Sebahattin Öztürk  cenaze sonrası  “iştirak ederek acılarımızı bir nebze de olsa hafiflettiniz hepinize teşekkür ediyorum, Allah hepinizden razı olsun “diyerek teşekkür konuşması yaptı.


 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir