Salih Çora Dernekpazarı’nı Unutmadı

0 Paylaşımlar

Trabzon Milletvekili Salih Çora Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti. Çora’yı Belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avnı Usta, Belediye Meclis Üyeleri  ve Ak Parti yönetim kurulu üyeleri karşıladı.
Ak Parti Dernekpazarı Aylık İlçe danışma Toplantısına katılan Salih Çora ilçe sorunlarını dinleyerek çözüm yolları hakkında istişarelerde bulundular.  Aranması gereken kurumlar arandı aksayan işlerin giderilmesi konusunda görüşmeler yapıldı.

Çora yaptığı değerlendirmede”Dernekpazarı ilçemiz bize seçimlerde rekor destek vermiştir. Şimdi sıra bizde. Bizler sizin sorunlarınız için daha fazla efor sarfedip gayret göstereceğiz. Bize olan güveninizi boşa çıkarmayacağız. Seçimlerde fazla gelemediğimiz ilçemize daha çok gelmeye çalışacağız”diyerek vefasını gösteren Çora; ülke sorunları için de; Ülkemiz zor bir dönemden geçmektedir. Bu zamana kadar verdiğiniz destek bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Bundan sonrada halkımızı yanımızda görmek isteriz. Şimdi ise sizin dualarınıza muhtacız. Dualarınızda bizleride unutmayın “dedi.
Salih Çora Toplantının ardından ilçe esnafını da ziyaret ederek vatandaşlarla sohbet etti.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir