İçişleri Bakan Yardımcısı Oldu

0 Paylaşımlar

Dernekpazarımızın yetiştirdiği önemli isimlerden  Prof.Dr. Sabri ERDİL İçişleri Bakan Yardımcılığına atandı.

İçişleri Bakan Yardımcılığına atanan Dernekpazarlı hemşehrimiz Sayın Prof.Dr. Sabri ERDİL hocamıza görevinde Başarılar dileriz.

Tayyip Sabri Erdil, İçişleri Bakan Yardımcılığına atanmasının ardından birçok vatandaşın araştırdığı isim oldu. Tahsilini Makine Bölümünde yapan Prof. Dr. Tayyip Sabri Erdil, yüksek lisansını ise üretim yönetimi ve pazarlama bölümünde tamamlamıştır. Peki, Tayyip Sabri Erdil kimdir? İşte, merak edilen isim hakkında bazı bilgiler

1982 yılında Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Bölümü’nden lisans derecesini, 1988 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Üretim Yönetimi ve Pazarlama Programı’nda yüksek lisansını tamamlamıştır. 1988 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde araştırma görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 1992 yılında Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nden doktor unvanı almıştır. 2012 yılında doçent olan Erdil’in ilgi alanları uluslararası pazarlama, müşteri ilişkileri yönetimi, ürün ve marka yönetimidir.

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir