Saadet Dernekpazarı’nda Seçim Startını Verdi

0 Paylaşımlar

Saadet partisi Dernekpazarı adayını tanıttı ve secim startını verdi. İlçe başkanlığında yapılan tanıtım toplantısında bir konuşma yapan Saadet Partisi adayı Abidin Pergel; “Biz belediyeciliği önce ahlak ve maneviyat diyerek milletle iç içe olarak halk buluşmaları yapacağız. Maalesef günümüzde dürüstlük bir erdem sayılıyor. Bunlar bizde olması gereken özelliklerdir. Bu konuda son on yılda ülkemizde ciddi sıkıntılar olduğunu görüyoruz. Bu yüzden önce ahlak ve maneviyat diyoruz. İçi doldurulmuş ahlak ve maneviyat.
İlçemizin birinci sorunu otopark olduğunu öğrendim. Bununla ilgili projemiz hazır. İkinci olarak hayvancılığı canlandıracağız. Bu kapsamda süt fabrikasını hayata geçireceğiz. Atıl olan süt fabrikasını canlandırıp hayvancılığı geliştireceğiz. Gerekirse belediyenin bir ufak mandırasını oluşturacağız.
Üçüncü olarak Teras park; İnsanımızın rahatça vakit geçirebileceği dinleneceği sosyal tesisi şehir terası gibi bir yer yapacağız.
Dördüncü olarak ahşaplardan el sanatları alanında fizibilite çalışması yapacağız.
Beşincisi Eski ahşap yapıları restore edip turizme kazandırılması.
Tanıtım toplantısı çekilen toplu fotoğraf çekimi ardından son buldu.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir