Performansı Göz Dolduruyor

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Çalışanlar Mahallesi sakinlerinden Azem Yavuz yeni transfer olduğu 3. lig takımlarından Adliyespor daki performansı ile göz dolduruyor. Azemi’in performansı bazı haber sitelerininde dikkatlerinden kaçmamış.

sporankara.net/ sitesi  “Adliyespor’da formda bir adam Azem Yavuz”  diye takipçilerine duyurduğu haberde Azem’e övgüler yağdırdı.

İşte haberin ayrıntıları

Adliyespor/Ankara Demirspor kupa maçında sahanın en iyi oyuncuları arasında yer alan Azem Yavuz formuyla dikkatleri çeken oyuncumuz oldu. Gelin Azem Yavuz’un kısa öyküsünü beraberce okuyalım, ne dersiniz.

Azem Yavuz: O futbol benim hayatım diyor. 1991 Trabzon doğumlu Azem Yavuz. Futbola Pendikspor altyapısında başlayan genç oyuncu sırasıyla, Eyüpspor, Diyarbakır Büyük Şehir ve Y.Yozgatspor takımlarımızın formasını giyer, son durak ise Adliyespor olur. Sağ açık ve sol açık mevkileri’nde oynayan Azem Yavuz Tarbzonspor hayranı ve takımını destekliyor. Hedefleri arasında üst ligler’de oynamak istediğini söyleyen genç oyuncu ”Bunu başarmalıyım” da israrlı. Adliyespor takımı’nda kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu da ifade eden oyuncumuz, isteğimiz Adliyespor takımını layık olduğu yere taşımak diye önemli bir mesajı da vermeyi ihmal etmiyor. Bir de fobisi var ki sormayın, mağlubiyet kelimesi düşmanı olmuş, ya galibiyetler onun bir parçası sanki. Fırsat buldukça Basketbol karşılaşmalarını izlemeyi ihmal etmediğini söyleyen Yavuz, müzik dediğimizde kulağına hoş gelen tüm müzikler beraberimdedir mesajını veriyor. Okuduğunuz kitaplar sorusuna macera diye cevap veren Yavuz geleceğe umutla bakan oyuncularımızdan. Haydi bakalım genç adam aynı formda oyuna devam. www.sporankara.net spor portalı takibindesin, başarılar seninle olsun, rastgele.

Haberin tamamı için

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir