Oyuna Gelmek!

0 Paylaşımlar

Yaklaşık 35 yıldır bu topraklarda PKK denen bir örgüt vasıtasıyla Tük-Kürt kavgası körüklenmek istenmektedir. Bu oyunu İsrail denen terör devleti ve onun figüranları olan ABD,İngiltere ve Almanya organize etmektedir. İçerdeki işbirlikçileri sayesinde doğuda terör estirirken batıda ise provokasyonlar tertip ederek Kürtlerle Türkleri birbirine düşman etmek istemektedir. Bin yıldır bu topraklarda birlikte yaşadığımız kız alıp verdiğimiz aynı cephede savaştığımız aynı cephede koyun koyuna yattığımız kardeşlerimizi potansiyel terörist gibi görmemiz için akıl almaz algı operasyonları gerçekleştirilmekte hatta teröre lanet yürüyüşleri adı altında hiçbir günahı olmayan Kürt kardeşlerimizin dükkanları yağmalanmakta çeşitli linç girişimleri yapılmaktadır. Doğuda teröristlik yapanla Batıda kürt kardeşlerimize linç girişimi yapan eller aynı eller fikirde aynı kafadan çıkmaktadır.

Türk kardeşim,Kürt kardeşim yapmayın etmeyin bu oyuna gelmeyin. Teröre lanet edelim Teröriste acımayalım ama lütfen İzmirdeki,İstanbuldaki,Trabzondaki ekmeğini çıkarmak için çalışmaya gelen Ticaret yapan kardeşlerimize Terörist İsraile inat, köpeği PKK ya inat düşman gözüyle değil evin bir ferdi gibi,kardeşimiz gibi davranalım eğer PKK destekçisi olduğundan şüphemiz varsa emniyet kuvvetlerine bildirelim provokasyonlara alet olmayalım. Biz kenetlendikçe inanın terör devleti İsrail ve köpeği PKK hırsından kuduracaktır.

Bu terör devleti İsrail ve işbirlikçisi Bizans kalıntısı devletler (ABD,İngiltere ve Almanya ) Hıttın savaşının intikamını almak için Selçuklu Atabeyi Nurettin Zengi ve Komutanı kürt kökenli Selahaddin-i Eyyübi’nin torunlarını birbirine düşman etmek istemektedir.

Sonuç olarak kıyamete kadar beraber yaşayacağımız kardeşlerimizle, Ermeni uşağı, Ateist PKK örgütü arasındaki ayırımı iyi yapalım. Zaten Terörist İsrail ve onun köpeği PKK’nın ekmeğine yağ sürmeyelim..

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir