O’nun İsmi Bile Yeter-Köşe Yazısı

0 Paylaşımlar

2014 yerel seçimleri yaklaştıkça siyaset arenası ısınmaya başladı. Adaylar ve adaylığı düşünenlerin isimleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.Trabzon Büyük Şehir Belediyesi için ismi öne çıkan Eyüp Aşık bölgemiz için önemli bir fırsat olacağı kanaatindeyim. Her ne kadar biz ona karşı vefasız kaldıksa da Bölgemize  Bakanlığı döneminden daha fazla yararı olacağına inananlardanım. Haberi duymak bile beni heyecanlandırdı. Çünkü son dönemlerde  Dernekpazarı kenara itilmiş yetim çocuk gibi kimsesiz kalmış bir durumda. Her ne kadar  mevcut vekiller biz Dernekpazarı’lıyız deseler de icraata yönelik hiç bir şey görememek bizde hayal kırıklığı yaratmıştır. Seçim zamanları uğrayıp bir gönül almadan öteye gitmediler maalesef.

Vakti zamanında (3 yıl kadar önce) kendisiyle bir düğünde bir araya geldiğimizde ona şu itirafta bulunmuştum”zamanında sana destek olmayanlardanım, ancak görüyorum ki seni çok arar olduk.” demiştim . Şimdi bu sözümü bir kez daha kalın puntalar la ifade etmek istiyorum.”Eyüp Bölgemiz için Aşık’ın ismi bile yeter.

Hayırlısı olsun diyor sonraki yazımızda Dernekpazarı adaylarını inceleyeceğiz.

 

Doğru zamanda gelen yanlış insana tanıdığın şansı, yanlış zamanda gelen doğru insana tanımadığın sürece üzülen hep sen olursun..

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

O’nun İsmi Bile Yeter-Köşe Yazısı” için 3 yorum

 • 30 Nisan 2013 tarihinde, saat 17:45
  Permalink

  değerli muhtarımız senin fikirlerine aynen katılıyorum bu fırsatı aday olursa cok iyi biçimde değerlendirmemiz lazım … bu arada sende dernekpazarına başkanlık için adaylığını koymayı tavsiye ediyorum cünkü bahsettiğin başkan adaylarından daha iyi hizmet yapacağından cok eminim ? yinede terçih senin slmlr

  Yanıtla
 • 7 Ağustos 2013 tarihinde, saat 10:22
  Permalink

  HALAL OLSUNSANA SAYIN BAŞKANIM BİZ SAYIN BAKANIMIZI UNUTMAZ UNUTAMAZIK SANADA SİYASI HAYATINDA BAŞARILAR DİLERIMVERMİŞ OLDUHU KARAR İYİ VE OLUMLUDURDESDEKLERİMİZ YANİNDADIRİNŞALLAH ADAYLIHIN KESINLEŞİR HERZAMAN YAŞ ÖNEMLİ DEYIL BUYUK DÜŞÜNEN KİŞİLER LAZIM KARARINDA VE YOLUNDAN BAŞARİLAR DİLERİM SEVGİLERLE

  Yanıtla
 • 4 Ekim 2013 tarihinde, saat 21:30
  Permalink

  YORUM YAZAN ARKADAŞLARA KÜÇÜK BİR HATIRLATMA YAPMAK İSTERİM O BİZİM ÖZ ABİMİZ AMA BİZLER ONUN ÜVEY KARDEŞLERİ GİBİYİZ VEKİLLİK VE BAKANLIK DÖNEMLERİNDEN BİZE NE BIRAKTIĞINI SORGULAMADAN YAPAMAM BAKIN SAYIN ERDOĞAN BAYRAKTAR BEYE BELDESİNE NELER KAZANDIRDI NELER DAHA YOLDA BELDESİNDE İŞSİZ GENÇ YATIRIMSIZ MAHALLESİ KALMADI GİBİ DERNEKPAZARINI İLÇE YAPMAK SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ DEĞİLDİR DERNEKPAZARLI MADUR MUHTAÇ BOYNU BÜKÜKTÜR İKDİDARA TAM DESTEK VEREN BİR İLÇE OLMASINA RAĞMEN KALE ALINMAYANDA DERNEKPAZARIDIR HANGİMİZİN UMDUĞU HİZMET BİZE GELMİŞTİR DURUP UZUN UZUN DÜŞÜNELİM.SAYGILARIMLA.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir