Öğrencilerden polis ve askerlere anlamlı hediyeler

0 Paylaşımlar

Trabzon Of ilçesi Cumapazarı İlkokulu öğrencileri Doğu ve Güneydoğu’da görev yapan Güvenlik Güçlerine anlamlı mektuplar gönderdiler..

Her öğrencinin Vatanı için canını bile feda eden Güvenlik Güçlerine moral için duygularını mektup ve resimlerle ifade etmeye çalıştığı etkinliğin Projecisi Okul Müdür Yardımcısı Fatih FAKILI; Gazetemize yaptığı değerlendirmede; Merhum vatan şairimizin dediği gibi; Sade Bir hadise Var ortada ; “Vahşetler denk/ Kimi Hindu, kimi yamyam kimi bilmem ne bela/ Hani taunada zuldür bu rezil istila.”

Trabzon'dan asker ve polislere anlamlı mektup İşte son aylarda ne idiğü belirsiz bir çok yabancı devletin de desteğiyle vatanımıza göz dikip ülkemizi karıştırmak isteyen 3-5 hain, Güvenlik Güçlerimizi incitemez. Asıl onları yaralayacak olan, ülkemiz insanlarının cephedeki Güvenlik Güçlerimizin verdiği mücadeleden,başkoyduğu davadan habersiz olup şehit ve gazilerimizi dualarında unutmaları olurdu. bunun için de okulca biraz olsun dua mahiyetinde, asker ve polisimize miniklerimizden en içten duygularla seslendik. Bununla onlara hem vatan bilincini uyandırmayı hem de dayanışma ruhunu aşılamayı düşündük. “diyerek duygularını ifade etti. İlçede birçok alanda kazandığı başarılarla adını duyuran okul, Mardin Nusaybin’deki kahramanlarımıza mektupların yanında yöreye has çay ve fındık da gönderecekler…

Öğrencilerden polis ve askerlere mektup

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir