O Uygulamaya Esnaftan Sert Tepki

0 Paylaşımlar

Kısa bir süre önce Dernekpazarı Trafik komisyonu tarafından alınan karara göre ilçenin en eski köprüsü tek yön olarak düzenlenmiş, sadece araç çıkışına izin veriliyor.

Durumdan rahatsızlığını dile getiren ilçenin en eski esnaflarından Süleyman Nazıf Cansız” Yıllardır tek başına hizmet veren bu köprü ilçenin giriş çıkışında herhangi bir sorun olmuyordu da şimdilerde  bir köprü daha olmasına rağmen nasıl olur da trafik sorunu olur anlayabilmiş değilim. Benim bildiğim şehirlerin  girişlerine kolaylık sağlanır, o şehrin daha iyi kalkınması için yollar aranır. Gelin görün ki Dernekpazarı’na girişler yasaklanıyor. Hem bu köprü alçakta kalması nedeniyle ana yoldan gelen araçlar görünmüyor, çıkış yapılması tehlike arzediyor, giriş yapmakta herhangi bir tehlikeli durum söz konusu değildir.
Birileri masa başında böyle anlamsız kararlar alarak ilçe esnafının yok olmasına katkı sağlıyor. Bu kararlar alınırken esnafın ve halkın görüşleri de alınması gerekirdi. Bizler bu karardan rahatsızız en kısa zamanda vazgeçilmesini umuyoruz. Eğer tek şerit olacaksa da bu girişi kısıtlamamalı.  İlçemizin Kalkınmasın mı?”diyerek tepkisini dile getirdi.

0 Paylaşımlar

O Uygulamaya Esnaftan Sert Tepki” için bir yorum

  • 9 Ekim 2014 tarihinde, saat 09:24
    Permalink

    Nazıf bey çok haklı neyin uygulaması bu kime hizmet ediyo.. Biz daha fazla turist istiyoruz onun için birşeyler yapın..

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir