Muzaffer Akyol Son Yolculuğuna Uğurlandı

0 Paylaşımlar

MUZAFFER (RAMAZAN) AKYOL A SON GÖREV

Dün Gülen Mahallesi altında meydana gelen trafik kazasında hayatını kaybeden Muzaffer(Ramazan) Akyol u son yolculuğuna uğurlamaya gelen cemaat camiye sığmadı.
Dernekpazarı İlçesi Gülen Mahallesinden 65 yaşındaki Muzaffer Akyol – arkadaşlarının anlattığına göre – hafta boyu tansıyon rahatsızlığı yaşamaktaydı. Dün akşam saatlerine yakın Of istikametinden 61ABE 667 plakalı otomobil ile gelmekte iken Mahalle (Visir) altındaki yol ayırımına yakın Dernekpazarı-Of istikametine doğru gelen 34 REN 69 plakalı otomobil ile çarpıştı. Muzaffer in kaza esnasında kalp krizi geçirdiği tahmin edilmekte. Kazada, araçlarda bulunan Muzaffer (Ramazan) Akyol ağır , H. Değer (55), D.Yılmaz (34), M. S.Yılmaz (2), Ö.Yılmaz (33), D.Fırat (34) ve N. S. Fırat (18) hafif yaralandı.
Yaralılara yapılan ilk müdahalenin ardından yaralılar ambulanslarla çevredeki hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan Muzaffer (Ramazan) Akyol, 112 Acil Ambulansla Önce Of Devlet Hastanesine kaldırılmış olup, Doktorların muayene ve tetkikler sonrası Trabzon Kaşüstü Eğitim ve Araştırma hastanesine sevk edildi. Hayati tehlikesi olan Muzaffer e gece geç saatlere kadar yapılan müdahaleler olumlu sonuçlanmadı. , diğer yaralıların ise sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

12 Hazıran 2019 Çarşamba günü Dernekpazarı’Merkez camii arkasında ikindi namazına müteakiben yoğun cemaat tarafından kılınan cenaze namazından sonra Gülen Mahallesi SEHILDEKI Aile mezarlığında toprağa verildi.
Merhuma rahmet sevenlerine sabır dileriz..

İRTİBAT TELEFONLAR:

Oğlu Serkan Akyol: 0535 289 14 07
Kardeşi Nazım AKYOL: 0535 293 33 79
Kardeşi Muharrem AKYOL: 0537 303 67 94

1 Ölü
0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir