Mustafa İPEKÇİ son yolculuğuna Uğurlandı

0 Paylaşımlar

MUSTAFA İPEKÇİ YOĞUN BİR CEMAATLE SON YOLCULUĞA  UĞURLANDI.

    Dernekpazarı İlçesi Yenice Mahallesi’nden Ali Kemal oğlu (64) Mustafa ipekçi evinde ölü bulundu.

    Yaklaşık iki yıl önce vefat eden eşi Asiye den sonra yalnız bir hayat sürdüren Mustafa geçirdiği rahatsızlıklarla mücadele ediyordu. Beynine pıhtı  oluşması sonucu ameliyat olmuş, ancak neşesinden hiçbir şey kaybetmemişti. Herkes tarafından sevilen biriydi. Cenazesinde trafiğin tıkanması buna en güzel örnekti.

   Edinilen bilgilere göre Cuma gün akşam evde  çantasını hazırlamış, cumartesi Sürmene deki kız kardeşine gideceğini söylemiş komşularına. Cumartesi ve Pazar günü Mustafa ya ulaşamayan kız kardeşi komşuları ile irtibata geçip, Mustafa ya ulaşamadığını, telefonunun  çaldığını söylemiş. Sürmene ye gittiğini düşünen komşuları bu  duyumdan sonra evine giderek inceleme yapmış ve pencereden içeri girdiklerinde cansız bedeni ile karşılaşmışlar. Komşularımın deyimiyle ölümden çok korkuyordu ve ölüm meleği onu yalnız yakalamıştı.

Adli Tıpa gönderilen cesedin otopsi işlemleri tamamlandıktan sonra ( Pazartesi.15.10.2018) ikindi namazı sonrası  mahallede kılınan cenaze namazından sonra aile mezarlığına defnedildi. Merhuma Allah dan rahmet dileriz.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir