Muhammet BALTA’dan Dernekpazarı Çıkarması

0 Paylaşımlar

Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet BALTA referandum çalışmaları kapsamında Dernekpazarı ve Hayrat ilçelerini ziyaret edip referandum için destek istedi.

Ziyarette vatandaşlarla bolca sohbet eden Balta ” Dernekpazarı’na yapılan yatırımlarımız tüm hızıyla devam ediyor ve artarak devam edecek, bunları anlatmaya gerek yok. Dernekpazarımızdan Türkiye birinciliği bekliyoruz. Türkiye önemli bir seçimin arefesinde önemli bir karara imza atacak. 16 nisanda vesayete son vermek için hep beraber sandığa gidip beyaz evet pusulalarını sandığa atacağız. 16 Nisan sonrası Hükümet krizleri tarihe karışacak.
Darbelerin adı bile anılmayacak.
Çünkü gerçek güç millet olacak, Bu seçim ülkemiz için çok önemli bir seçim olacak. Tüm vatandaşlarımızı bu seçimde daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu bir parti seçimi değildir. Hangi görüşte olursanız olun desteklerinizi bekliyoruz “dedi.. Balta MHP ve CHP ilçe Başkanlarıylada sohbet etti şakalaştı.

Balta İlçe teşkilatıyla birlikte esnafı dolaştıktan sonra  çekilen  hatıra fotoğrafından Hayrat ilçesine hareket ederek ilçeden ayrıldı.

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir