Muhammet Balta Dernekpazarı’nda Moral Depoladı

0 Paylaşımlar

25. Dönem Ak Partiden Milletvekili Aday Adaylığını açıklayan Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta Dernekpazarı ilçesini ziyaret etti.

Ziyaretine Ak Parti İlçe Başkanlığına yapan Bakan Yardımcısı Muhammet Baltayı İlçe Başkanı Zeki Avni Usta İlçe Başkan Yardımcısı Teşkilatlardan sorumlu Yaşar Falcı ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkan Vekili Ali Osman Ekşi, Gençlik kolları Başkanı Ersin Akyol, meclis üyeleri ve Muhtarlar karşıladı.
İlçe Başkanı Zeki Avni Usta ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek” Her zaman ilçemizin ve teşkilatımızın yanında olan Bakan yardımcımız sorunlarımızla bire bir ilgilendiğini, Ankara’da rahatça kapısını çalabileceğimiz bir büyüğümüz bir abimizdir. İlçemize yapılacak olan afet konutları, Emniyet binası, Hükümet konağı projelerini yakından takip edip önümüzü açan, ilçemize kazandırılmasında büyük emeği olan Bakan yardımcımıza bir kez daha huzurlarınızda şükranlarımı sunuyorum. Ayrıca aday olmasından büyük mutluluk ve sevinç  duyduk.

Ardından yakın ilgi alakadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek kısa bir konuşma yapan Bakan Yardımcısı Muhammet Balta ” Dernekpazarı’nın sorunlarını biliyoruz ve bu sorunları çözmek bizim boynumuzun borcudur. Gerek ilçe Başkanımız gerek Belediye Başkanımızla Ankara da ilçenin sorunlarının çözümü için birlikte çalışmalarda bulunduk. Teşkilatlardan gelmenin verdiği rahatlıkla, 3.5 yıllık Bakan Yardımcılığının kazandırdığı tecrübeyle de Trabzonumuza hizmet yolunda destek ve dualarınızı bekliyorum.  Burada sizin samimiyetiniz bizlere moral oldu. İnşallah sizi mahcup  etmeyeceğim.”dedi.
Daha sonra Partililerle yeniden dizayn edilen Hükümet Konağına incelemelerde bulunan Balta Kaymakam Selim Erkovan’ı makamında ziyaret ederek yaptığı güzel çalışmalardan dolayı teşekkür etti.
Daha sonra Bakan Yardımcısı Balta; aynı gün içerisinde Hayrat ve Çaykara ilçelerine birer ziyaret gerçekleştirdi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir