MİNİKLERİN TİYATRO HEYCANI

0 Paylaşımlar

Sosyal etkinlikten yoksun ilçemiz minikleri tiyatro gösterisiyle neşeli anlar yaşadı.  Dernekpazarı İlçesi Anaokulu Müdürü Selma Yücesoy’un girişimiyle  Trabzon Elma Şekeri Tiyato ekibi nin Halk Eğitim Salonunda Anaokulu ve Atatürk İlköğretim Okulu birinci sınıflarına  sundukları “Kardeş Kıskançlığı” konulu tiyatro gösterisi  çocukları kahkaha tufanına boğdu.

Oyun: Birlikte  Dans Edelim.

Oyun yazarı ve  Genel Sorumlu Yönetmeni Levent Çağlayan-
Tiyatro Kurucusu ve Yönetmeni :Hüseyin Kör.- Dansçılar : Enver Çağılcı, Hasan Uzun

Müzik ağrajman ve sahne amiri Furgan Şimşek- Dramatizasyon Hüseyin Kör-Levent Çağlayan dan oluşan  sanatçılar minik yavrularımıza eğlenceli  dakikalar yaşattılar. Çocuklar  7uzun zaman  alkış temposuyla “BİR DAHA  BİRDAHA” diye mutlu olduklarını belirttiler.

Levent Çağlayan : Çocuklar arasında paylaşma,yardımlaşma duygularının ağır bastığı  oyunla  yavrularımıza bir mesaj verebilmenin mutluluğu içindeyiz” dedi.

 

tiyatro_gsterisi_2.jpg
 tiyatro_gsterisi_3.jpg
 tiyatro_gsterisi_4.jpg
 tiyatro_gsterisi_5.jpg
 tiyatro_gsterisi_6.jpg
 tiyatro_gsterisi_7.jpg
 tiyatro_gsterisi_8.jpg

Fahri Düzenli

0 Paylaşımlar

Fahri Düzenli

1945 yılında Trabzon ili Dernekpazarı ilçesi Güney Mahallesi’nde doğdu. İlkokulu ilçede okuyup 1957 yılında mezun oldu. Öğrenimine dört yıl ara vererek ticaretle uğraştı. Fotoğrafçılık ve halk oyunları en fazla değer verdiği hobileridir. Gezmeyi, kitap okumayı, daha çok tarihsel araştırmaları, şiir okumayı ve yazmayı sevmektedir. Dört çocuk babasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir