Veliler ve Minikler Doyasıya Eğlendi

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Atatürk İlkokulu Öğretmenleri tarafından organize edilen ” Baba Benimle Oynarmısın”  etkinliğinde hem hem minikler hem velileri eğlendi.
Dernekpazarı Atatürk İlkokulu Bahçesinde yapılan etkinliğe çok sayıda veli iştirak etti.
Projenin Hocalarından Parla Nur Işıl projeyi şöyle anlattı”

Hatice ALTUN öğretmenimizle beraber velileri okula nasıl getiririz diye düşünürken birden aklımıza okulda çocuklarıyla oyun oynayabilecekleri geldi. Projeyi hazırlayıp müdürümüz sayın Ali Sait ABDİOĞLU’na sunduk. O da bu projeyi çok olumlu karşıladı.“Anne Baba Benimle Oynar mısın?” adlı projemizin amacı; veli, öğrenci, öğretmen ilişkisini kuvvetlendirmek, öğrencilerin okulda anne ve babalarıyla güzel vakit geçirmesini sağlamaktı. Bu amaçla, tüm velilerimizi okula davet ettik. Kız öğrenciler anneleriyle, erkek öğrenciler ise babalarıyla oyunlar oynadılar.  Her sınıf şubeleri kendi aralarında üç oyun oynadı. Bu 3 oyunun birincileri final oyunu oynadılar. Birinciler ödüllendirildi.

Etkinliğin sonunda kermes yapmayı düşündük. Kermesten elde edilen parayla da mayıs ayında düzenlenecek olan okul öncesi şenliği için şişme oyun alanı getirtmeyi düşünüyoruz.

Etkinlik süresince bizden desteğini esirgemeyen müdürümüz sayın Ali Sait ABDİOĞLU’na, müdür yardımcılarımız Temel SEZER ve Kamil KAHVECİ’ye, her şeyin güzel olması için arı gibi çalışan değerli öğretmen arkadaşlarımız Ahmet ÇELİK, Ramazan BAŞ, Şeyma KAYA, Yeşim AKÇAY, Vildan ÇİFÇİ’ye, Selma YÜCESOY’a sonsuz teşekkür ediyoruz. Tabi ki en büyük teşekkür etkinliğimize ve kermesimize katılan değerli velilerimiz ve öğrencilerimize…

 .”dedi.Derece elde eden yarışmacılara çeşitli hediyeler verildi.
Programa  gıda kermesiyle devam edildi..

 

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir