‘Minik Fidanlar Yeşerecek’

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği tarafından koordine edilen ve İlçe okullarından Atatürk İlkokulu tarafından hazırlanan “Kardeş Fidanlar Projesi” kapsamında İlçemizde Fidan dikiminin bu yıl ikincisi gerçekleştirildi.

Fidan  Dikimi Dernekpazarı İlçe Kaymakamı Selim ERKOVAN, İlçe belediye Başkanı Dr. Mehmet Aşık, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet HACIBEKTAŞOĞLU Halk Eğitim Müdürüm Ahmet Aydın, İlçe MüftüsüTercüman  Özbek, Ziraat Bankası Müdürü Gürkan Özdemir  vatandaşlar ve öğretmenler ve beraberinde ile gerçekleşti.

Dikim sonrası evi  dikim alanına en yakın olan Bahattin Ekşi ,konuklara ve öğrencilere çay ikramında bulundu.

Proje Koordinatörlerinden Meltem Seven´de Bir önceki yıl diktikleri fidanları öğrencilerle gözlemlediklerini, deneyim kazanan birinci sınıf öğrencilerinin bu yıl ki birinci sınıf öğrencilerine rehberlik edebileceğini düşünüp  böyle bir projeyi okul öğretmenleri ile uygulamaya karar verdiklerini söyledi.

Öte Yandan Dernekpazarı Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı  Abdullah Akgül éyararlı olduğunu düşündüğümüz her türlü  organizasyona destek olmaya devam edeceğiz”diyerek duygularını dile  getirdi.

 

Haber: Fahri Düzenli /Dernekpazarı  

Foto : Meltem Seven

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir