MHP’li Meclis Üyesinden Sert Eleştiriler

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı MHP Meclis Üyesi Ahmet Geç Dernekpazarı Gazetesine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“İŞLER YOLUNDA GİTMİYOR”

Başkan Yardımcılığından çift şeritli yola kadar bir çok konuda İlçede işlerin yolunda gitmediğini, gelinen nokta; vaatten öte gitmediğini  belirten Genç; Dernekpazarı’nda işler yolunda gitmiyor. Muhalif Meclis üyesi olarak ilçemizin menfaatine yapılacak  her projeye destek verdik ve vermeye devam edeceğiz.  Büyükşehir’le birlikte gelen yasaya göre  sessiz sedasız Belediye Başkan Yardımcı ataması yapıldı. Fakat  bütçesinin sınırlı olduğu aşikardır. Başkan il dışına çıkınca Bir vekil başkan birde yardımcısı Belediye Bütçesine külfet getirmektedir. Atanan bu  kardeşimiz son derece beyefendi ve bu işi layıkıyla yapabilecek kapasitededir buna şüphemiz yok ama; Belediye imkanlarımızda ortadadır.

Dernekpazarıspor’u Kuralım Teklifi

Dernekpazarıspor’un derhal yeniden kurulması gerektiğini ifade eden Genç; “İlçe sosyal etkinlik yoksunu bir ilçe. Meclise  teklif getirdim Dernekpazarıspor’u kuralım, bana 50bin TL bütçe ayırın kendi imkanlarımı da kullanıp ilçeye ivme kazandıralım dedim ama kimse destek olmadı.  İlçemizin spor tesisi bile yok. Nerede verilen sözler vatler seçimde mi kaldı.”

“Çift Şerit Kara Yolu İlçeye Hizmet Etmiyor”

İlçe için hayati önem taşıyan çift şerit  kara yolu hatalarla dolu. Bir tane mühendisi yok belediyenin bunları incelesin.

Of Çaykara çift şerit kara yoluna da değinen Genç; “Gülen Mahallemize gitmek isteyen bir vatandaş hergün pazarın başından dolanmak zorunda kalacak. Bu projeyi nasıl kabul ettiler anlamış değilim. Hem ilçemizi tünelle geçen bir yol kabul edilebilir değidir.”dedi.

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir