MHP Dernekpazarı Başkan Adayını Seçiyor

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı’nda 2014 seçimlerinde %24 oy alan MHP’ye bu seçimde Dernekpazarı’nda rekor müracaat var.
MHP Dernekpazarı’nda eniyi adayı çıkarmak için 5 ismi ankete sundu. Dernekpazarı’nın iddialı partilerden Milliyetçi Hareket Partisi adayını belirlemek için İlçe haber sitemiz dernekpazari.com.tr’de anket yaptırıyor. 5 Aday adayının yarıştığı anket sonuçları bir hafta sonra aynı sitede  yayınlanacak  . İlçe Başkanı Mustafa Sarı, Eski Başkan Adayı Dursun Atalay, yönetim kurulu üyesi Muzaffer Gür, iş adamı Murat Öztürk ve Ali Arduc  müracaatlarını yaptılar.

ilçe Başkanı  Mustafa Sarı Dernekpazarı için en iyi adayı belirleyeceklerini ifade etti.

Dernekpazarı MHP’de Aday Adaylarını hep beraber seçiyoruz. 
Dernekpazarı’nda iddialı partilerden Milliyetçi Hareket Partisi adayını belirlemek için düzenlediğimiz anketimize sizde katılabilirsiniz. MHP Dernekpazarı için dört isim konuşuluyor. İlçe Başkanı Mustafa Sarı, Eski Belediye Başkan Adayı Dursun Atalay, Muzaffer Gür, iş adamı Murat Öztürk ve Ali Arduc son dakika olarak müracaatlarını yaptılar..
Her kullanıcı sadece bir oy kullanabilir. Anketimiz google güvenlik sistemiyle korunmaktadır. Sonuçlar bir hafta sonra sitemizden yayınlanacaktır.
GÜVENLİK NEDENİYLE OY VERDİYSENİZ ANKETİ GÖREMEZSİNİZ

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir