Kaymakamımıza İftarlı Veda Gecesi

0 Paylaşımlar

  Dernekpazarı İlçesi Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat ilçemizdeki 2,5 yıllık  hizmeti  sonunda Ardahan İli  Damal İlçesi Kaymakamlığına  atandı. Ağustos 05  tarihinde  yeni görev yerine gitmek üzere  ilçemizden  ayrılacaktır. Kendisi için  Erme Dinlenme  Tesislerinde  düzenlenen  veda  yemeği  29.07.2013  Salı günü  akşamı  gerçekleştirildi.

   Yemeğe  Ramazanı ilçemizde  geçiren Eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık ,  Çaykara Cumhuriyet  Baş Savcısı,  Yaşar Fatih Mengüç,   Çaykara ,Cumhuriyet  Savcısı,İsmail Gökhan Orman , Çaykara Kaymakamı  Musa Üçgül, Of Kaymakamı  Eren Arslan, Köprübaşı Kaymakamı Hamza  Özer, Arsin Kaymakamı, Salih Altun, Yomra Kaymakamı  Fatih Akkaya, Rize Hemşin Kaymakamı  Faruk Erdem, Taşkıran Belediye Başkanı Refik Albayrak, Uzungöl Belediye  Başkanı Abdullah Aygün,İl Genel  Meclisi  üyeleri  Mustafa Haci Abdullahoğlu, Hüseyin Dereli, Yüksel Coşkun, Muhtarlar, Kamu Kurumu yöneticileri,  memurlar, esnaf ve  Halkın  iştirak  ettiği   iftar yemeğinin duasını Müftü Abdullah Aksoy   Yaptı.

  Yemekten sonra Belediye Başkanı Cevdet Cemal  Cansız kısa bir konuşma ile Kaymakamla uyum içinde çalıştıklarını,kendisinden şahsı ve  ilçenin  memnun olduğunu  belirtti. Devlet Eski Bakanı Eyüp Aşık , İlçemizin  özelliklerinden başlayarak  ülkenin 20 yıllık  gelişme grafiğni,hedeflerin  neler  olduğunu,Avrupa  Ülkelerine  heves  eden bizlerin  onların seviyesine yaklaştığımızı, onlarda  ne  varsa bizde de  olduğunu,  en fazla  20  yıl sonra  Almanya  hariç tüm Avrupa  ülkeleriyle  eşit seviyed e olacağımızı belirtti. İftara  ,iştirak  edenlere  teşekkür  etti. Bu  topluluğun kaymakamın çaışmalarından  duyulan memnuniyeti  gösterdiğini, İlk Kaymakamımız Efgan Ala nın bulunduğu  noktaya  değinerek diğer  kaymakamlarımızın da başarılarından mutlu olduğumuzu,bu vesile ile ilçemizde  bir  uğurun bulunduğunu belirtip, kaymakamımıza  ve  konuk  kaymakamlara çalışmalarında başarılar diledi.

     Sırasıyla  konuk kaymakamlar konuştu. İl Genel Meclisi üyemiz   Yüksel  Hanım ın konuşmasından sonra  mikrofon uzatılan Kaymakam Abdurrezzak, bu güzel  organizasyon için  teşekkürle  başladığı konuşmasında  kısa ve  öz  olarak  2.5 yılını değerlendirdi. İlçeden çok mutlu   ayrıldığını  ifade  etti. Bundan  sonra  bulunacağı  her  yerde  Dernekpazarlıların bir  evi  olduğunu  hatırlattı.  Duygusal anlarla  dolu  konuşmasından  sonra  kendisine  sunulan  hediyeleri kabul  etti.  Herkese bir kez  daha  teşekkür  ettikten  sonra   program  sona  erdi. Kalanlarla  bahçede  çay  sohbetine  devam edildi.

0 Paylaşımlar

Kaymakamımıza İftarlı Veda Gecesi” için 5 yorum

 • 31 Temmuz 2013 tarihinde, saat 20:46
  Permalink

  yine yiyiciler iftar yapıyor gariban nerede

  Yanıtla
 • 2 Ağustos 2013 tarihinde, saat 17:19
  Permalink

  dernekpazarı öğretmenevinin kapatılmasına onay veren kaymakam olarak kendisini her zaman hatırlayacağız.kendisi makam adamı oldu fakat halk adamı olamadı.inşallah edindiği tecrübelerle damal ilçesinde güzel işlere imza atar..rabbim yar ve yardımcısı olsun..

  Yanıtla
 • 3 Ağustos 2013 tarihinde, saat 18:20
  Permalink

  yerebakan kardeşimin tabiri bence yanlış. bu bir veda yemeği idarecileri bu şekilde yorumlamak çok yanlış. Dernekpazarlılara yakışan bir davır değil. Garibanlar için yapılan yardımları göz ardı etmek haksızlık olur kanaatindeyim.
  Gönül dostu kardeşime gelince gerek öğretmen evi gerekse lisenin kapatılması olayında başta milli eğitim müdürümüz olmak üzere sayın belediye başkanım ve diğer bürokratlar hangi itirazlar ve önerilerle sayın kaymakamımıza çıktılar da değerlendirmeye alınmadı bilgilendirirseniz mutlu olacağım.
  Ben kendisi ile yakın görüşme imkanı bulamadım. Ancak iyi bir kaymakam olarak kendisini unutmayacağız.Sayın kaymakamımıza bundan sonraki görevlerinde başarılar diliyorum.

  Yanıtla
 • 4 Ağustos 2013 tarihinde, saat 12:18
  Permalink

  mustafa abi,kaymakamın iyi insan olduğunda hemfikiriz.iyi bir idareci olamadı.giden milli eğitim müdürü,öğretmenevi müdürüyle sürtüşmeye girdi.ve öğretmenevini kapattırdı.öğretmenevi dernekpazarı için iyi bir vitrindi.uzungöle giden turist dernekpazarı ilçesinden geçmiyor.hatta ilçeden bihaber.ama öğretmenevinde kalan misafirler hem ilçede kalıyor hem de ilçeye ekonomik girdi sağlıyor.esnaflar olarak kaymakam beye toplanıp gidildi.milli eğitim müdürü yanlış yolda.öğretmenevini kapatmayın dedik.sonuçta milli eğitim müdürü gitti.ama öğretmenevimiz kapandı.iyi bir idareci oraya geçici müdür atar ve kapatmazdı.kaymakam bey burada daha etkin rol oynamalıydı.nice zahmetlerle yapılan öğretmenevi şimdi atıl bir durumda.memleketimiz malum nemli bir bölge.iki yılda çürür gider..ama kaymakam bey sanırım günlerim bir an evvel dolsun gideyimin hesabını yaptı.iz bırakmak çok önemli.tekrar kendisine gideceği yerde başarılar dilerim..

  Yanıtla
 • 7 Ağustos 2013 tarihinde, saat 11:19
  Permalink

  SEVGİLİ BAKANIM SENİ DERNEKPAZARLİ OLARAK HİÇBİR ZAMAN UNUTMADIK VE UNUTAMAZIK SAYGİLARLA VE SEVGİLERLE

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir