Kaymakam Murat YILDIZ’la Dernekpazarı’nı Konuştuk

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı’nın çalışkan Kaymakamı  Murat YILDIZ’ı Editörümüz Yasar FALCI makamında ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundular.

Kaymakam YILDIZ’ la ilçemize yapılanlar, yapılamayanlar ve yapılacak olanları hasbihal ettik.
Hali hazırda devam eden yol çalışmasında Holo bogazına yapılacak olan geçiş yolu, kız kur’an kursu yanına yeni bir cami ve görsellik kazandıracak projeler, kentsel dönuşumde son durum gundeme gelen konularımız arasında oldu.

  Yaklaşık iki saat süren ziyarette, ilçemizin gelişmesine ve tanıtımına katkı sağlayacak projelerin durumunu konuştuk ve işbirliği  yapma ehemniyeti noktasında ortak kanıya vardık. 

 Samimi bir havada geçen ziyarette , son 6 ayı kalan YILDIZ, devam eden ve yapılacak projeleri hakkında bilgiler verdi, bizlerin de ne gibi katkılar sağlayabileceklerimizi konuştuk. 

Netice olarak Kaymakam bey’den son 6 ayı en iyi şekilde faydalanıp, diger idarecilerimizle  beraber el ele verip, ilçemize daha güzel eserler kazandırmak adına verimli bir görüşme oldu.

Kaymakam beyin ilgi alâkalarına teşekkür eder başarılarının devamını dileriz..

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir