İyiliğinize Bereket

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Gönüllüleri Platformunun İ.H.H  adına düzenlemiş oldukları üç günlük kermes sona erdi.

13-14-15 Haziran tarihlerinde düzenlenen Kermesin Açılış  kurdelasını  Dernekpazarı Kaymakamı Abdürrezzak CANPOLAT ve Belediye Başkanı Cemal CANSIZ birlikte kestiler.
Geliri Pakistan’da yapılacak olan Yetimhane’ye gönderilecek olan kermese Dernekpazarlıların ilgisi yoğun oldu. İlçe adeta Kamu Kurum ve kuruluşlarıyla adeta kenetlendi. Kurtuluş savaşında bizleri unutmayan Pakistanlı yetimlerimizi bizde unutmadık. Kermeste 4.635 TL gibi güzel bir rakama ulaşıldı. Trabzon Akcaabat’ta yapılan kermeste 2500 TL.,Of’ta ise 3,300TL toplanmıştı. Bu rakamları Nüfus oranlarıyla hesaplarsak Dernekpazarı’lılar çok güzel bir dayanışma örneği sergilediği ortaya çıkıyor. Kermeste Trabzon İHH adına  Dünyanın dört bir yanında  yapılan faliyetlerle ilgili resimleri Editörümüz Yaşar FALCI tanıttı.

Gönüllüler adına Başta Sayın Kaymakamımız Abdürrezzak CANPOLAT, Belediye Başkanımız Cemal Cansız, İlçe Müftyümüz Abdullah AKSOY ve tüm Daire amirlerine ve memurlarına,tüm ilçe halkına teşekkürlerimizi sunuyoruz. İyiliğinize  bereket.

 

Afrikada birKur’an Kursu

 

 

 

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Orijinal boyut için bu çubuğa tıklayınız. (960x720px)

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir