İlla Biri mi Ölmeli?

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı geçen hafta  ilçe merkezinde baba-oğula çarpan  araba kazası ile sarsılmıştı. 

Gazetemizi arayan i. Usta isim okurumuz bizi göreve davet etti. Usta Korktuğumuz başımıza geldi diyerek başladığı konuşmasında “Çıkrık petrol ve jandarma karakolu arası araçlar için 30 km Dernekpazarı idarecileri buraya bir önlem almadıkları için bir çocuk ezildi, buradan geçen arabalar 120km hızla geçiyorlar, soruyorum vicdanınız rahat mı şimdi ?  ne zaman önlem alınacak? Buralarda hiç mi önlem alınamaz.! Önlem almak için  İlla birileri mi ölmeli? dedi.

Çok Pişmanım! Korktuğumuz başımıza geldi

Usta çok pişman olduğunu belirterek; “Bu arada iki hafta öncede polislere izah ettim dilekçe yazın söylediler, tatil olduğu için sonraya bıraktım, ama keşke daha duyarlı olup yazsaydım duyunca kötü oldum.Çok pişmanım.dedi.

Trafik Lambaları Neden Yok!

Bir başka okurumuz M.Genç yanımıza gelerek; Meydana gelen kaza ile alakalı çok üzüldüğünü ifade ederek; ilçe giriş çıkışına ikaz lambaları ve diğer önlemler alınması ve gazetemizde gerekli duyarlılığı” beklediğini belirtti.

Hayati Tehlikesi sürüyor

Öte yandan önceki hafta ilçe merkezinde meydana gelen kazada  4 yaşındaki Muhammed Akyol’un durumu ciddiyetini koruyor. 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir