İlköğretim Haftası ve Gaziler Günü Kutlandı

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı’nda Gaziler Haftası nedeniyle Hasan Cansız Kom Lisesi Bahçesinde bir tören düzenlendi. Törene Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız Dernekpazarı Belediye Başkanı Dr.Mehmet Aşık, daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar iştirak etti.

Çelenk sunma ve saygı duruşu ile başlayan törende Dernekpazarı jandarma Karakol Komutanı Kd.Bcvş. Yıldırım Çakır yaptığı konuşmada” Gaziler Günü, canlarını bu aziz ulusa adayan tüm gazilere kutlu olsun. Bizi bu mutlu günle onurlandıran herkese şükranlarımızı sunarız.            Dün olduğu gibi bugün de, aynı inançla, bu aziz vatanın birliği ve bölünmezliğine ve ulusal değerlerine saldıranlara karşı her zaman kanımızı akıtmaya, canımızı feda etmeye hazırız.”dedi.

Öte yandan Dernekpazarı İlköğretim Okulu Bahçesinde ilköğretim haftası düzenlendi.    Törene Dernekpazarı Kaymakamı Murat Yıldız Dernekpazarı Belediye Başkan Bekili Recep Yıldız, daire amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar iştirak etti.

Törende bir konuşma yapan Okul Müdürü Ali Said Abdioğlu okulumuzun geçen yılki başarılı çalışmalarını anlattı.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir