İlk Kazmalar Vuruldu

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı için 2013 yılı kazma yılı olacak sözleri çok konuşulmuştu.Gazetemizin gündeme taşıdığı Eyüp hocanın yol hikayesi için ilk kazma vuruldu. Yıllardır yol özlemi çeken Eyüp Güney ve Yaşar Ekşioğlu ailelerinin evlerine yol için çalışmalara başlandı. Bu yolun yapımı için Dernekpazarı Kaymakamlığı,  Dernekpazarı Belediyesi ve Dernekpazarı Ak Parti ilçe teşkilatı sefer oldular. Yol için gerekli olan köprünün temelleri atıldı çalışmalara başlandı. Görüşünü aldığımız Eyüp Güney hoca duyduğu memnuniyeti dile getirerek” yıllardır bu yol hasretini çekiyorduk. Nihayet somut adımlar atıldı. Umarım yol tamamlanır.Emeği geçen herkese ve özellikle sesimizi duyuran Dernekpazarı Gazetesine Teşekkür ediyorum“dedi. Köprünün kısa sürede hizmete açılması bekleniyor.
Öte yandan Dernekpazarı Merkez ile Güney Mahallesi bağlantı yolu yıllardır yapılmayı bekliyordu. Yol güzergahındaki anlaşmazlıklar üzerine bir türlü ilerleyemeyen yol; Belediyenin el birliğiyle yapmış olduğu gayretli çalışmalar neticesinde başlandı.Bu yol içinde ilk kazma vuruldu ve yol çalışması sorunsuz sürüyor.

 

Emeği Geçenlere teşekkür ediyor başarılar diliyoruz.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

İlk Kazmalar Vuruldu” için 5 yorum

 • 4 Şubat 2013 tarihinde, saat 02:29
  Permalink

  bağlanmayan ve evine gitmeyen araba yolu kalmasın belediyemizin yapacağı başka işolmadığından bu yolları hemen yapsın.herkes bu yollara yardımcı olsun.zorluklar çıkarmasınlar.bu dünya sultan süleymana bile kalmadı.iyi çalışmalar.yaşar usta yolları geniş yaparmısın.
  belediye başkanına acilen duyurulur.duyan duymayana haber versin.unutmayınız.

  Yanıtla
 • 4 Şubat 2013 tarihinde, saat 02:31
  Permalink

  yorumuna teşekkürler eyup bey

  Yanıtla
 • 11 Şubat 2013 tarihinde, saat 11:41
  Permalink

  Öncelikle, birçok sıkıntının kamuoyuna aktarılmasında gösterdiği gayrette olduğu gibi bu yol sıkıntısını da kamuoyuna aktaran, Yaşar Falcı’ya ve emeği geçen herkese teşekkürler…

  Yanıtla
 • 11 Şubat 2013 tarihinde, saat 23:11
  Permalink

  Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Hizmet eden rahmet görür. Ayrıca İçişleri Bakanlığı Bakanlık Müşavirliğine sunduğumuz dilekçemize cevap veren Sayın Trabzon Vali Yardımcımız Hüseyin Ece Beye teşekkürü bir borç biliriz.

  Yanıtla
 • 20 Şubat 2013 tarihinde, saat 11:43
  Permalink

  Yeni yol Güney Mahallesi sakinlerine ve Dernekpazarılı hemşehrilerimize hayırlı olsun. En kısa zamanda bitirilerek hizmete geçmesini dilerim.
  Başta çalışkan muhtarımız Yaşar Falcı beyi ve emeği geçen dostları da tebrik ederim. Tüm ilçe halkımıza sevgi ve selamlarımı sunarım.
  Şirin ilçemiz Dernekpazarını ve değer verdiğim sevgili halkını unutmayan Coşkun Gulan

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir