Her Şey Dernekpazarımız İçin…

0 Paylaşımlar

30 Martta yapılacak olan Mahalli Seçimler için aday adaylığı döneminde  tüm aday adayları birlikte  dolaşarak, bir birinin evlerinde çay sohbetleri düzenleyip birlik ve beraberlik mesajları vermesi ilçede takdirle karşılanmıştı. Adaylar kesinleşince  çok  kısa süreli bir  üskünlük olmuşsa da  sular çabuk durulmuştu.

Önceki birliktelik ve  dayanışma  belirlenen aday etrafında   ve adaylar da  kendi aralarındaki birliktelikle  çalışmalarına devam ettiler. Birbirlerinin seçim bürolarını ziyaret edip başarı dilediler.

Bugün  (9,03,2014) çok farklı bir dayanışma örneğini daha yaşadık. Tüm partilerin davet edildiği kahvaltıya CHP  dışındakiler  iştirak ettiler.

Belediye  Başkanı Adayları birliktelik mesajları verdiler….

MHP  Belediye Başkan Adayı : Dursun Atalay :” Başlangıçta  hep beraber yola çıktık. Herkes  kendi çalışmalarını  sürdürürken amaç olarak   Her şey Dernekpazarı için  olduğuna göre  bugünde beraberiz. Yarında, seçimlerden sonra da beraber olacağız.” Dedi

SAADET PARTİSİ Belediye Başkan Adayı  Recep Yakuphan : “  Yaptığım kısa araştırma ve  seçim çalışmaları dönemindeki gözlemlerimle Dernekpazarı’nın çok farklı bir  yeri olduğunu, buradaki  samimi hava ile  samimi sohbetlerin  hiçbir yerde  olmadığını tespit ettim. İşte  bugün de bir  örneğini yaşıyoruz. Farklı siyası görüşlü olabiliriz. Amma  amacımız Dernekpazarı’na  hizmettir. Arkadaşlarıma başarılar dilerim.” Dedi

AK PARTİ Belediye Başkan Adayı Mehmet Aşık : “  İlçemize  vefa borcumuz var. Dernekpazarı tektir. Başka bir Dernekpazarı olmadığına göre burasını  layık olduğu konuma  getirmek için yola çıktık. Hepimizin hedefi aynı olduğuna göre aramızda  siyası çekişmelere  yer yoktur. Dün beraber başladık. Bugün beraberiz. Seçimden sonra da kazananı tebrik edip, yanında olmaya  devam edeceğiz. Bu güzel birlikteliğe  vesile olan işyeri sahibi Yavuz Cansız ‘a da teşekkür  ederiz.” Dedi.

CHP Adayı ile  yaptığımız telefon görüşmesinde :

“ Biz demokrasinin gereğini en güzel bir şekilde  yerine  getirdik. Tüm  adayları  bürolarında  ziyaret edip  başarı diledik.  Seçimden sonra da  kazananı  tebrik eder, başarı  dileriz. Yemek konusu bizce farklı.Biz  birbirimize  rakibiz. Ancak seçimden sonra  bir yemekte  buluşup,kazananın yanında olduğumuzu, seçim süreci içinde olanların bittiğini, Dernekpazarı için  el ele çalışacağımızı belirtmeyi  daha uygun gördüğümüz için  iştirak etmedik.” dedi.

Kahvaltı sonrası  dışarıda çekilen toplu resim anı ebedileştirdi.

Birbirinden kıymetli Adaylarımızı tebrik eder  ve sonuçta kazananın Dernekpazarı olacağına inanıyoruz…

0 Paylaşımlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir