Hemşerimiz Bakan Yardımcısı Oldu

0 Paylaşımlar

Hemşerimiz Sabahattin Öztürk İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığına atandı. Atama kararı Resmi Gazete de yayımlandı. Hemşerimiz seçim hükümeti tarafsız içişleri bakanı eski Vali-Müsteşar Sebahattin Öztürk İçişleri Bakanlığı Bakan yardımcılığına atandı.

 

Sabahattin Öztürk’le birlikte 6 bakanlığa da atama yapıldı. Atama kararları, Resmi Gazete’de yayımlandı. 5 bakanlıkta bakan yardımcıları belli olurken, 1 bakanlığa ise müsteşar  atandı.

 

Buna göre; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Bakan Yardımcılığı’na Hasan Ali Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Ali Rıza Alaboyun, Gençlik ve Spor Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Abdurrahim Boynukalın,İçişleri Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Sebahattin Öztürk, İçişleri Bakanlığı Müsteşarlığına Selami Altınok, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılığına Orhan Erdem atandı.

 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığına ise Müsteşar Yardımcısı Mehmet Selim Bağlı getirildi.

 

sebahattin-ozturk

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir