Hemşehrimiz Almanya da öldürüldü

0 Paylaşımlar

Almanya’nın Herrenberg kentinde yaşayan Gülen mahalleli  Mustafa Düzenli, yakınlarının anlatımına göre bugün PKK’lı olduğu iddia edilen bir grup tarafından bıçaklanarak hayatını kaybetti. Herrenberg kentinde yürüyüş yapan ve PKK’lı olduğu iddia edilen bir grup, Mustafa Düzenli ve amcası Şuayip Düzenli’nin bulunduğu dükkanın önünden geçmek istedi. Bu sırada dükkanın önünde propaganda yapmaya çalışan gruba Mustafa Düzenli ve amcası müdahale etti. Müdahale sonrasında çıkan kavgada Mustafa Düzenli kalbinden bıçaklandı. Ağır yaralanan Trabzonlu genç burada hayatını kaybetti.
Trabzonlu gencin ölümünün ardından Alman polisi soruşturma başlattığı kaydedildi. Almanya’da hayatını kaybeden gurbetçi genç Mustafa Düzenli’nin cenazesinin Cumartesi günü Trabzon’a getirilerek Dernekpazarı İlçesinde ki aile kabristanlığında toprağa verilecek.Mustafa’dan geriye üç küçük yetim kaldı..Başsağlığı diliyoruz

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir