Hasan Cansız Kom Lisesinden Büyük Başarı

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Hasan Cansız Lisesi YGS başarı sırlamasında Trabzon  8. olarak başarısını %40 artırarak büyük başarı sağladı..

Başarılı Öğrencilerimiz Başka Okullar Tarafından Transfer edilmesine rağmen Büyük başarı..

 

Ayrıca Lisemiz Sosyal Bilimlerde İl 3 .sü, Türkçede İl 4.sü olan okulumuz gelecekte daha büyük başarılara imza atmaya hazırlanıyor..

İlçe Milli Eğitim Müdürü Cevdet Hacıbektaşoğlu yaptığı açıklamada;” Okulumuz Trabzon genelinde başarı trendini %40 yükselterek büyük başarı sağlamıştır. Bu başarılarımız artarak devam edecektir. Başarılarda emeği olan başta Okul Müdürümüz Aziz Özkan’a, öğretmenlerimize ve katkı sağlayan herkese teşekkürler ediyorum. Vatandaşlarımız çocuklarını başka okullara göndermelerine hiç gerek yoktur. Okullarımızda tüm alt yapımız en üst eviyede. Fatih projesinden tutu, elektronik ve öğretmen kadrosu olarak en iyi imkanlara sahibiz. İlçemizde iki yıldır hafta içi ve hafta sonu kurslarımız hem ilkokul, hemde lisede yoğun bir şekilde devam etmektedir. Çocuklarımız Okulumuzda gayet güzel ortamda başarılı öğretmenlerimiz eşliğinde eğitim alabilirler.”dedi.

Emeği Geçenlere Teşekkürler….

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir