Halı saha gençlerimizi bekliyor

0 Paylaşımlar

Günebakan mahallemizdeki halı saha gençlerimizi bekliyor. Fakat ne acıdır ki özellikle kış aylarında bu sahayı dolduracak gençlerimiz yok piyasada…

Ulusal basında da yer akan fotograflar başarılı fotografçı Yusuf Ipekçi ye ait.

İşte o haber.

Öyle bir yere halı saha yaptılar ki, görenler hem hayran hem de hayretler içinde kalıyor. Trabzon’un Dernekpazarı ilçesi, Günebakan köyünde yapılan halı saha görenleri heyecanlandırıyor.

Muhteşem manzarası ve doğal güzellikleriyle insanı büyüleyen Karadeniz’in doğal ortamı insanı rahatlatmakla kalmıyor, bir çok kişi tarafından orada yaşama isteği uyandırıyor. Bunun en son örneği dağ kenarına yapılan bu halı saha oldu.

Dağların ortasında bulunan köye yapılan halı saha, fotoğraflarının ortaya çıkmasından sonra her kesimden ziyaretçilerin ilgisini çekmeye başladı. Yusuf İpekçi tarafından fotoğraflanan ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından beğenildi.

Ücretsiz olarak halkın kullanımına açılan bu halı saha, doğa severlerin ve futbol oynamayı sevenlerin ziyaretini bekliyor.Muhteşem manzaraya ve adrenalin dolu bu tesis Trabzon’un Dernekpazarı ilçesi Günebakan köyünde bulunmakta.

 

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir