Günnar Dernekpazarı’nda Sorunları Dinledi

0 Paylaşımlar

Ak Parti Trabzon Milletvekili Adnan Günnar; Mart ayı  Dernekpazarı Ak Parti İlçe Teşkilatı  Divan toplantısına katıldı. Toplantıda Ak Parti İlçe Başkanı Zeki Avni usta, Ak Parti İl Yöneticileri Av.Bayram Günaydın, Abdullah Özer, Dernekpazarı Belediye Başkan Vekili Ali Osman Ekşi ve  İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Toplantıda ilçe sorunlarını dinleyen Günnar” Ülkemiz zor bir dönemden geçmektedir. İçte ve dışta düşmanlar üzerimize çeşitli tuzaklar kurmaya çalışıyorlar.  Hedefleri Türkiye’nin önünü kesmektir. Bunalara rağmen Türkiye tüm engellemelere rağmen hala dünyanın ve bölgesinin en güçlü ülkesi olarak 2023 hedeflerine doğru koşmaktadır.  Buna asla müsaade etmeyeceğiz. Bu zamana kadar olduğu gibi, bundan sonrada milletimiz ;  zor dönemlerde her zaman yanımızda olacaktır. Dualarınız  bizimle, askerimizle polisimizle olsun.  El birliği ile bu zor dönemler geride bırakacağız ve  güzel günler yakındır. Bizlere verdiğiniz destekler hizmet olarak size geri dönecektir buna inanın. “dedi.
adnanYaklaşık iki saat süren istişare toplantısının ardından Günnar; daha sonra, Vakfikebir İlçe Danışma toplantısına katılmak üzere ilçeden ayrıldı.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir