Güngören Meclisine Dernekpazarı’lı Aday

0 Paylaşımlar

30 Mart 2013 yerel seçimlerinde aday adayları ortaya çıkarken ülkenin dört bir yanından aday adayı hemşehrilerimiz dikkatimizi çekiyor,

Bunlardan birisi de İlçemiz  Çalışanlar Köyünden Zafer Tarkan İstanbul Güngören Büyük Şehir Belediye Meclis üyeliğine aday. Sosyal Aktiviteleriyle ön plana çıkan Zafer Tarkan, çevresinde sempatikliği ve  çalışkanlığıyla da  göze çarpıyor.

Tarkan’a Güngören’de Dernekpazarı’lıların yanısıra  tüm Trabzon’luların da  desteği var.

İstanbul 1987 doğumlu ilk ve orta dereceli okulları İstanbul’da tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi İnşaat bölümünden 2007 yılında mezun olmuştur. İş hayatına erken yaşlarda İnşaat sektörüyle başladıktan sonra kendisine ait kuru temizleme şirketini kurmuştur. Halen kuru temizleme sektöründe faaliyet göstermekte ve hizmet vermeye devam etmektedir. Florya İş Adamları Derneği üyesi (FİADER), Dernekpazarı Köyleri Kültür ve Dayanışma Vakfı üyesi ve Trabzon Dernekleri Federasyonu Gençlik Kolları Başkan vekilliğini yürütmektedir. Aslen Trabzon Dernekpazarlı olup, ingilizce bilen Zafer TARKAN bekardır.

Zafer TARKAN - AK PARTİ MECLİS ÜYESİ A. ADAYI

Genç Kardeşimize başarılar dilerken, İstanbul’daki hemşehrilerimizden de desteklerini göstermelerini bekliyoruz.

0 Paylaşımlar

Dernekpazarı Haber Merkezi

Dernekpazarı, Karadeniz Bölgesinde, Trabzon iline bağlı bir ilçedir. Doğuda Hayrat, güneyde Çaykara, batıda Köprübaşı, kuzeyde de Of ilçeleri ile çevrilidir.

Güngören Meclisine Dernekpazarı’lı Aday” için bir yorum

  • 10 Aralık 2013 tarihinde, saat 11:31
    Permalink

    Onur duydum. Başaılar dilerim.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir